Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? 38 évesen...

Mit gondoltok? 38 évesen apaként megváltozhat a párom?

Figyelt kérdés
Párom nyáron lesz 38 éves akkor fog megszületni az első gyerekünk. Mikor mondtam neki, hogy terhes vagyok nagyon örült neki. De azóta sem tud itthon megmaradni hiába lesz apa. Apósom kocsijával folyton kocsikázik, elmegy az unokaöccseihez, bátyjához stb. Este nyolc óra fél kilenc mire hazaér. Minek kell mennie mindennap amikor itt van a családja? A gyerek megfogja tudni változtatni?
2014. dec. 10. 10:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2014. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Rájött, hogy neki ez nem kell, de már nem lehet visszacsinálni. Menekül. Sajnalom, de ez van. Gyerekkel méginkább ez lesz, mert otthon se lesz nyogta.
2014. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se :-(
2014. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Várni arra, hogy valaki megváltozzon csak időpocsékolás. Nem fog. Ő ilyen, és akkor sem fog rohanni haza, és játszani a mintaapát, ha ott lesz a gyerek. Most törődj bele, ne kelljen csalódnod később! Nem lesz az a fajta, aki etet, fürdet, altat, éjjel kel hozzá, de azért néha majd játszanak, ha épp még ébren lesz, amikor hazaér.
2014. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%

Ne szomorítsátok már el szegény kérdezőt!


Szerintem csak megijedt egy picit és nem tudja elképzelni vagy hova tenni a dolgot, hogy lesz egy kis harmadik, de amint megszületik a baba, a párod lelke is "megnyugszik" és ott lesz veled :)

2014. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Gratulálok. Nemsokára te is csatlakozhatsz a 'párom egy szemét, mert nem változott meg' klubhoz és telesírhatod a világot. Áruld el minek kell olyan férfival gyereket vállalni, aki nem való apának?

Egyébként nem nemfog változni. Aki 38 évesen itt tart, az már ilyen is marad. De erre a gyerek előtt kellett volna gondolni.

2014. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
Az is lehet, hogy ö is olyan, hogy eleinte nem tud majd mit kezdeni vele, de ahogy nagyobb lesz a kicsi, imàdni fogja :-)
2014. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem, te érted félre. Nem most változott meg, azt írja "De azóta sem tud itthon megmaradni..." Tehát előtte is eljárt. Attól, hogy lesz egy gyerek otthon, ő nem lesz egyből munka után hazarohanós típus. Mert nem ilyen. És igényelni fogja a haverokat, talán még jobban is mint eddig. Nem elkeseríteni akarom, de szerintem jobb szembenézni a valósággal, mint áltatni magát és csalódni.
2014. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Most biztosan le leszek pontozva, de nem értem, miért kellene otthon ülnie szegénynek, amíg még meg sem született a pici? Ha nyárra vagy kiírva, akkor még eléggé a terhesség elején járhatsz, felesleges a szoknyád mellett ücsörögni. Mondom mindezt úgy, hogy én is az első babámat várom, és lassan már a hetedik hónapban vagyok. Mégse várom el a férjemtől, hogy engem őrizgessen itthon, nem beteg vagyok, csak terhes. Még én szoktam "elzavarni", hogy menjen szórakozni a barátaival, bulizzon, mert a baba mellett egy darabig úgysem lesz rá lehetősége.
2014. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Elkepzelheto hogy megvaltozik, de nem elsore. Akkor szamithatsz ra szerintem amikor a gyerek mar nagyobb lesz, lehet vele beszelgetni, jatszani, autozni menni.


Amig kisbaba lesz szerintem nem lesz valtozas, de ki tudja.


38 evesen mar nehezen valtoznak az emberek, de semmi sem lehetetlen.

2014. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!