Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? 38 évesen...

Mit gondoltok? 38 évesen apaként megváltozhat a párom?

Figyelt kérdés
Párom nyáron lesz 38 éves akkor fog megszületni az első gyerekünk. Mikor mondtam neki, hogy terhes vagyok nagyon örült neki. De azóta sem tud itthon megmaradni hiába lesz apa. Apósom kocsijával folyton kocsikázik, elmegy az unokaöccseihez, bátyjához stb. Este nyolc óra fél kilenc mire hazaér. Minek kell mennie mindennap amikor itt van a családja? A gyerek megfogja tudni változtatni?
2014. dec. 10. 10:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
Én még azt sem tartom kizártnak, hogy megváltozik valami, ha megszületik a baba. A sógorom is ilyesmi korú volt, mikor megszületett az első gyerekük, és valósággal gyerekfüggő lett. Pedig ő is szeretett eljárni haverokkal.
2014. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
38 évesen már nem valószínű, hogy meg fog változni.
2014. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Akkor így kell elfogadnom?
2014. dec. 10. 11:29
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem attol hogy el-eljàrogat, még lehet jo apa.Azt nyilvàn tudtad, hogy ilyen.biztos nem fog otthonülövé vàltozni, de ettöl még lehet jo hàzassàgotok!
2014. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%

"Akkor így kell elfogadnom?"


Ja.

2014. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%
vägäsi feri te egy hülye taho vagy.
2014. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%

"vägäsi feri te egy hülye taho vagy."


Ja.

2014. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%

Nem valószínű, talán, de jellemzően inkább nem.

Mindenesetre NE VÁRD EL TŐLE, HOGY MEGVÁLTOZZON! Ha eddig annyira jó volt így, hogy vele maradtál, hozzá mentél és még gyereket is vállaltál vele, akkor nem várhatod el tőle, hogy egyszer csak a szöges ellentétére változzon.

Ha eddig nem beszéltetek erről, nem reklamáltál, akkor ő úgy tudja, hogy szereted és elfogadtad úgy ahogy van, mint ahogy ő is elfogadott téged így ahogy vagy...


Változtatás iránti igényt mindig még a házasság és főleg a gyerekcsinálás előtt kell benyújtani, mert ha nem fog menni, akkor inkább jobb más társat keresni és nem felrúgni egy családot vagy cirkusszá változtatni a mindennapokat...


Elképzelhető, hogy a párod majd többet fog otthon maradni, ha megszületik a gyerek. Főleg ha bízol a párodra is feladatokat a gyerekkel kapcsolatban és nem mindent te végzel el... De elvárni, hogy teljesen megváltozzon, vagy netán a gyerekkel zsarold, hogy változtasson, hát az nem javallott, mert veszekedéshez vezet ilyen későn már...

2014. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
A párod eddig is elvárt, és te ennek tudatában vállaltad a gyereket. Ne várj csodára. Azt viszont nem értem, miért baj, hogy az unokaöccséhez vagy bátyjához jár.. ők a családtagjai. Ha ilyen családcentrikus, akkor nagy az esélye, hogy a gyerek otthon fogja tartani. Te eddig sem igényelted a jelenlétét, legalábbis eltűrted, hogy csavarogjon..
2014. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs igénye rá, hogy amig ketten vagytok otthon legyen veled, akkor ha megszületik a babátok, még jobban el fog járni. Sajnálom.Igen, igy kell elfogadnod.
2014. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!