Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek megcsal a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek fog tűnni amit írok,de eddig ha beteg volt,akkor is sokkal simulékonyabb volt,és szívesen bújt hozzám és feltünőek ezek a dolgok.Napok óta beteg,minden baja van,fáj a mellkasa,hányingere van,ezek a tünetek nem egyszerre hanem naponta váltakoznak.Minden napra mond valamit,hol ez hol az fáj neeki.Napok óta nem alszik,ma is 2 órát aludt.Az ágyban is melegítőbe bújik be mellém,mindig meztelenül alszunk egymás mellett.Kérdeztem miért nem vetkőzik le,azt mondja fázik,amikor iszonyat meleg van a lakásba.Megfogtam 1 perc múlva és szakadt róla a víz,ennyire fázhatott.Szerintem egyszerűen csak nem akart meztelenül hozzám érni,minden bajára van,bármit csinálok.Hozzám bújni sem akar magától,pedig ez soha nem volt gond.Furcsán viselkedik velem,távolság tartó és ez nem csak azért van mert beteg,amikor eddig beteg volt,akkor mindig hozzámbújva aludt.Ha kérdezem tőle hogy mi baja van,azt mondja hogy semmi,csak kivan merűlve.Ha valaki kimerült akkor tud aludni.Mondtam neki hogy elviszem orvoshoz nézesse meg magát,mert ez így nem állapot hogy napok óta nem alszik,azt mondta ne pofázzak bele,neki ne mondja meg senki hogy mikor mit csináljon.Mondtam neki hogy én ezt nem nézem tovább,reggel nem fogom elengedni dolgozni,mert elviszem orvoshoz,azt merjem megprobálni,ha nem engedem el,akkor kiabálni fog.Soha nem volt ilyen velem.Voltak nehéz időszakok,de ennyire még soha.

Na és most jön a lényeg,reggel amikor fel kel 2 óra alvás után teljesen felpörögve megy dolgozni,mint aki aludt 10 órát és vagy 10 percet nézegeti magát a tükörbe.

A másik dolog hogy úgy érzem van valaki a képbe,bizonyitékom még nincs rá,de a megérzésem ezt súgja.

Amit az elején írtam az is azért furcsa,mert ha beteg,akkor akár 10 órát is alszik egyhuzamba,ilyenkor mindig oda bújik hozzám.Lelkileg is mintha el lökne magátaól,eddig mindig megbeszélte a gondjait velem.Lehet megcsal?Vagy tényleg ennyire kimerült?


2014. dec. 11. 06:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
25%
Tuti hogy félre kefél.
2014. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
45%

"Ha terhes,akkor miért van elhidegülve? "


NEm elhidegülve van, hane ideges, hogy mit szól a kérdezö hozzá, ezen kivül azért is csomagolja be magát, hogy ne tüdjön fel, hogy megváltozott az alakja.


Valamelyik elözönek meg: nem mindenkinek félidösen kezd látszani a hasa, van akinek már a 2-3. hónapban, de sok nönek kezdettöl fel van puffadva a hasa - szóval már egy hónaposan is nagyobb a szokottnál.

2014. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

ma 07:38


Erre ne alapozz,állítólag van aki jobban kívánja ilyenkor valamiért.Szóval ez alapján nehéz eldönteni.

2014. dec. 11. 07:41
 24/49 anonim ***** válasza:
Nekem ez a pizsi dolog a legfurcsább, hogy ha eddig nem ez volt a szokás, most mitől változott meg vajon? Meg, hogy totál eltűnt az intimitás. Engem nem érdekelnének a kifogások és akkor is elmondanám neki, ha meg jön a pihenéssel mond el, hogy tudod, hogy nem fog úgyse aludni, legyél erélyesebb...
2014. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán nyafog és kifogásokat keres,hogy miért ne kelljen veled lennie./beteg,fázik,elmegy forraltborozni,stb/ El van tőled hidegülve,csak nincs benne annyi,hogy megmondja őszintén,hogy már nem szeret és van valakije.
2014. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

"állítólag van aki jobban kívánja ilyenkor valamiért"


Szexualis eletetek megvaltozott?

2014. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

ma 07:39


Ez nem is jutott eszembe,lehet tényleg azért takarja el magát.De ebben nem vagyok egészen biztos,úgy hogy tegyük félre a terhességet.De miből gondoljátok amúgy hogy lehet hogy terhes?

2014. dec. 11. 07:43
 28/49 A kérdező kommentje:

ma 07:43


Mintha ott is lenne változás,hol kívánja hol nem.Ha kívánja akkor viszont nagyon,nem olyan mint szokott lenni.Ez is érdekes nekem.Egyik pillanatban azt mondja nem kívánja a szexet,utána meg látom rajta hogy legszívesebben rámmászná,néha meg is teszi.Kicsit mintha hevesebb lett volna a szex vagy nem tudom.Komolyan nem tudom hogy én látok e bele hülyeségeket,vagy valóban így van.

2014. dec. 11. 07:46
 29/49 anonim ***** válasza:
82%
Ha terhes lenne, nem járna forraltborozni:)
2014. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj te ismered a barátnődet..


Másreszt szeribtem beképzeled...

Ezt most pont sajat tapasztalatból írom...

2 napig majd meghaltam anynira rosszul voltam,mpont mellkasnyomás, fel karom mintha zsibbadt volna, hanyinger.. Fázás melegítőben alvás( minis meztelenül szoktunk) hozzámért űgy a férjem,mhogy szex,legszívesebben elküldtem volna a pics ába, de pontt azért nem akartam, mert elég vajom van nekem, nem kell hogy féreértse, agy összevesszünk még mi is.

Aztán jött a rggel öktöztem,kisminkeltem magam, nézegettem magam,mhog vajon mennyire látszik, sikerült-e a sápadtságot eltüntetni. Valamiért fel is voltam puffadva, nézegettem a hasam, hogy csak nem terhes vagyok... Pedig szinte kizárt, rendesen védekezdünk, a menzeszem is megvolt,még korai lenne a tünet is, ha becsúszott.l.

Szőval elindultam, az előző naphoz képest sok energiával, prőbáltam is sajat magam spanolni..

Erre estére hazaértem,mpersze nem voltam igazán jól, csak mutattam, megint jött a senki ne érjen hozzám érzés..

Egy szimpla betegségnél, fejfájás, és náthaszerű én is szeretek bújni, de a hányingeresnél nem, 6 éve amiőta a ferjemmel vagyok1 alkalom,mhogy ilyen betegségem volt, a hasmenéses sztorinál sem zavar a közelsége..


Nem mondom azt, hogy nala is így van, csak te már tűlkombinálod szerintem, attól lehet neked van igazad, te ismered a barátnődet...


/ ez a betegség nalunk most sláger a munkahelyen, valaki hányt is, valaki enm, valaki 1 napot volt rosszul valaki 2 hetet, valaki hullamzőan.. Valami vírus van/

2014. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!