Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon élvezi, ha büntethet?

Akhenatan kérdése:

Vajon élvezi, ha büntethet?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Immár több mint 2 éve ismerem a páromat.1 évet eltöltöttünk együtt amit én jó kapcsolatnak éltem meg. Neki voltak hébe-hoba kisebb gondjai (nem figyelek rá eléggé, mindig kések, soha nem veszek virágot stb. ) igyekeztem változtatni a dolgokon, (pontosság, virág, közös nyaralás stb. ) Soha nem veszekedtünk, igaz külön éltünk. Egy nap közölte velem, hogy neki ez nem megy. Hirtelen jött mint a derült égből a villámcsapás. Rosszul esett annyira, hogy még az okát sem akartam tudni és büszkén tudomásul vettem a döntését. Pár hónappal később felkeresett és elmondta, hogy nem érezte fontosnak magát mellettem. "Ok sajnálom, hogy így érezted" Majd 3 hónappal később meghívtam vacsorázni ami nagyon jól sikerült, kicsit be is rúgtunk abba maradtunk, hogy minden képen ismételjük meg. Ez meg is történt és hupsz besikerült a baba! 40 éves vagyok Ő 34 egyikünknek sincs még gyereke először nagyon megijedt de elkezdet barátkozni a gondolattal és döntöttünk, hogy megtartjuk. Én már régóta szeretnék de mindig volt valami ami miatt nem került erre sor. Idáig minden ok csak hogyan tovább? Saját lakásom van de mivel őt mindene a saját albérletének a környékére köti ezért úgy döntöttünk, hogy én költözöm hozzá.3 hétig laktam ott amikor bejelentette, hogy nem gondolta át és lehet, hogy mégsem kéne megtartani a babát aki már 10 hetes. Azt hittem nem hiszek a fülemnek ( 160. 000 Ft terhesség gondozási csomag + 89. 000 ft új bútorok+ neki meg költőpénz) ez mind semmi de én már nagyon beleéltem magam az apukás szerepbe és elleneztem ezt az opciót. Mivel gondolkodni akart visszaköltöztem a saját lakásomba és vissza adtam neki a lakás kulcsait.2 nap múlva felhív hogy beszélni akar velem "jó átmegyek". Elmondta mennyire hülye volt és sajnálja ezt az egészet és megakarja tartani a babát. Könnyes szemekkel üdvözöltem a döntését . Egész nap beszélgettünk kisírta magát a vállamon majd beesteledett. Neki mennie kellett valahová. A lakás kulcs még mindig ott volt ahová letettem vártam, hogy a kezembe adja. DE NEMMMM) ) ) )! Kiléptünk az ajtót és megkérdeztem kulcsot nem kapok? Azt mondta még nem és ennek már 1 hete. Gondoljátok, hogy csak magának akarja a gyereket? Vagy még nincs felkészülve a közös életre? Vagy velem van baja? Nincs az a Nő aki szerelmes és ne akarna a párjával együtt élni Ti mit gondoltok?
2014. dec. 9. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Erzed,hogy szeret?Lehet, még maga sem tudja, hogy mit akar, adj neki idõt.
2014. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néha Igen néha nem.. Van amikor naponta 5x hív van amikor estig semmi. Nagyon bújós típus ezért nehezen tudom megállapítani..
2014. dec. 9. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nőként azt mondom, egy 34 éves nő 2 év után pontosan tudja, akar-e valakivel együtt lenni vagy nem. Ő is tudja, csak neked nem tetszene a válasz. Hiába próbálja kényszeríteni magát, nem megy. Tényleg nincs az a nő, aki szerelmes, a párja gyerekét várja és közben egyik nap szakítani akar, másik nap pedig a nyakadba borul. A gyereket már elfogadta, de nem biztos, hogy te sokáig fogsz a családhoz tartozni. Másfelől az is lehet, másik férfi is van a képben, akivel szívesebben lenne, csak épp a te gyereked hordja a szíve alatt, ezért próbál kötelességből veled maradni.. nem tudom. De az biztos, hogy aki komolyan tervez, az nem így viselkedik.
2014. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vívódik a hölgy... Nem biztos benne, hogy Téged akart volna apának, bár abban sem, hogy nem.

Vívódik, mert szeretne anya lenni, de nem egyedülálló.

2014. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a szót kerestem, amit az előző írt: vívódás. Mindenki átesett már ilyen időszakon. Én többnyire olyankor, amikor el akartam fogadtatni magammal valamit, amit igazából nem akartam.
2014. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat !!!Igen ezt én is így látom...Szóval hadjak neki teret... De én ragaszkodom a gyerekhez sokkal jobban mint hozzá...
2014. dec. 9. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne,hogy tied a gyerek?
2014. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vele nem kell együtt lenned ahhoz, hogy a gyereknek az apja legyél. Ezt benne is tudatosítsd, és mondd el, hogy találja ki, mit akar, ne játszadozzon az érzéseiddel. Apaként nem veszít el semmiképp, bármit is válaszol, mert a gyerek fontos neked, de férfiként, társként nem kell, hogy mellette állj, nem kell járnotok, együtt élnetek. Ezt döntse el, lehetőleg záros határidőn belül, mert emberi érzésekkel nem játszunk.
2014. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A gyermek az enyém az tuti. Prenetális vizsgálat bizonyítja 99%-ban.
2014. dec. 9. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, haGYj. Valoszinuleg o sem tudja, mit szeretne.
2014. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!