Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én párom élvezi, ha...

Csak az én párom élvezi, ha féltékenykedek kicsit, és bevágom a megsértődöttet?

Figyelt kérdés
Teljesen megbízok benne, bárhova mehet, maximum megkérdezem kivel, elmondja és pont. Azonban észrevettem, hogy mennyire imponál neki, ha kicsit féltékenykedek, és direkt is rájátszik. Olyan, mint egy kisgyerek. Szerinte nagyon cuki vagyok ilyenkor, ami furán hangzik egy felnőtt férfitól. Részemről azonban "megjátszás" ez a féltékenység,amikor a szőke,szilikonos cicákkal viccelődik, volt olyan barátnője, nem hagyta volna el,ha az kell neki,és ezekkel az érvekkel ezt is lezárom magamban. Csak olyan fárasztóak ezek naponta, rajta pedig látom az őszinte örömöt,és ahogy sunyin nevet, hogy most féltékenykedek. Ez nálatok is előfordul? :)
2012. máj. 17. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Örülj neki, a legtöbb férfi a féltékenykedő, sértődős csajokat inkább levegőnek nézi. A te pasidat szórakoztatja ha így viselkedsz, ez még mindig jobb neked, mintha legyintene és keresne egy felnőtt módra viselkedő nőt.
2012. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem napi szinten, de szoktuk egymást húzni, mikor valamelyikünkre rájön a dili, de nálunk inkább olyasmi van, h "ha megtudnám, h van valakid, feldarabolom" :D ezen nevetek... aztán ugyanez fordítva.. és akkor ő nevet és ennyi aztán minden megy tovább :)
2012. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom bonyolult volt a kérdés :) Szerintem itt én viselkedek inkább felnőttként, így nem értem miért kellene helyettem mást keresni. Kedvességedet értékelendő. De ez is egy válasz. :)
2012. máj. 17. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. És iszonyat fárasztó. Ha olyan napja van egész nap engem heccel, és szórakoztatja magát hogy féltékeny leszek. Csakhogy nem mindig féltékenységet érzek, van hogy haragszom, van hogy csalódott vagyok, van hogy azt mondom neki akkor menjen ahhoz a nőhöz, akihez akar mert én unom már a hülyeségeit...volt olyan is hogy veszekedtem vele, hogy hagyja már abba és a legjobb, ha ép rossz napom van, babusgatásra vágyom és arra hogy megvigasztaljon, ezzel szemben ő csak szórakozik én pedig egy senkinek érzem magam.

Hozzáteszem párom 28 éves. Úgy vagyok vele, hogy ő nem fog változni és abban sem vagyok biztos hogy nem telik be nálam végleg a pohár.

Ők ilyenek, vagy elfogadod vagy keresel mást. Változni nem fog. (3 éve vagyunk együtt, tapasztalatból mondom)

2012. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, pedig nem vagyunk már gyerekek. A munkája is olyan, hogy sok nő megfordul ott. És én is csak játszom ( ha eltudják vinni vigyék) De ő annyira élvezi (öntelt fej) hogy jajj ma is szőkék, barnák, feketék... Stb. Mondja a sablonos hülyeséget.. Én ilyenkor előadom, hogy mennyire rosszul esik. És ő örül mint egy 5éves :) Azt mondom, hogy ez legyen a kapcsolatunk legnagyobb hibája :))
2012. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim is szeret húzni. Szerintem a jó fej nőket lehet ilyennel húzni, mert mi értjük a viccet, és nem megyünk komolyan bele ebbe, csak játszunk mint a pasink. Képzeljétek el amint egy tényleg féltékeny nőt, vagy egy sárkányt húz így a pasija. Szerintem azon nem nagyon tudna nevetni a csávó. Ja, én is azt mondom, ez legyen a leg nagyobb bajunk egész életünkben.
2012. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajjajj de még mennyire hogy előfordul :D Ilyenkor mindig azt mondja, hogy annyira édes vagyok és kifejezetten tetszik neki amikor durcizok vagy féltékenykedek :D
2012. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!