Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi ezt? Nem tudom...

Miért élvezi ezt? Nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés

Páromnak az a "szórakozása", hogy engem idegesít.

Tudja, hogy mik azok a dolgok amik felidegesítenek és élvezi, ahogy mérgelődök majdpedig azt hogy kiengesztelhet.

Gondolok itt pl. Megbeszéltük, hogy nem vesz motort inkább lecseréli a kocsiját mert nem akarok aggódni érte és felesleges is lenne. Már kinézte az új kocsit, de még mindig azt mondogatja hogy inkább motort vesz és akkor felidegesítem magam ő meg jön, hogy csak viccelt és imádja ha mérges vagyok majd elhalmoz csókokkal, hogy mennyire imád.

Vagy a másik, hogy eléggé féltékeny típus vagyok és képes megjegyzéseket tenni egy másik nőra "milyen jó kis nő" és még ennél cifrábbakat ugy hogy ott vagyok mellette. Vagy csak együtt tv-zünk és akkor is csorgatja a nyálát, megjegyzéseket tesz, ha jó nőt lát.

És még sorolhatnám...

Volt, hogy nagyon megharagudtam, volt hogy higgattan megkértem hogy ezt tényleg fejezze be, mert nagyon zavar. Már nem tudok mit kitalálni. És nem is értem, hogy miért jó ez neki.(Nem gyerek már 29 éves)

Mit gondoltok? Hogy kellene reagálnom az ilyen helyzetekre? "Kinövi" ezt valaha is?


2011. szept. 19. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk neked mi közöd hozzá, hogy motort, vagy autót vesz a saját pénzén?!
2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb lesz amit javasolni fogok, de szerintem csak ezzel tudod leszerelni. Vedd úgy, mintha nem mondott volna semmit, illetve nem csinált volna semmit. Ugyanis, ha azt látja, hogy teljesen feleslegesen csinálja a kis műsorát, akkor már nem lesz érdekes, és nem fogja csinálni. Az én párom is örökké veszekedést szított, hogy aztán milyen jó amikor kibékülünk. Egy idő után nem foglalkoztam vele, és le is szokott róla. De azt tudom, hogy nagyon nehéz lesz megtenni.
2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm!

1. Meg se értetted a kérdést. Annyi közöm van hozzá, hogy én vagyok a párja. És őt nem is érdeklik igazán a motorok, csak azért csinálja hogy engem idegesítsen. De nem szeretnék neked magyarázkodni.

2011. szept. 19. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit mintha éretlen és értetlen lenne a párod.

Sok jóval nem tudlak biztatni, ha ki is növi, valószínűleg csak annak a pofonsorozatnak a hatására, ami a te elvesztéseddel kezdődik, és még 2..3 lányon át tart.

2011. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Én értettem a kérdést, azzal nincs probléma. Csak irritál, mikor valaki meg akarja szabni a párjának, hogy mit csinálhat, vagy mit nem.

De ha annyira választ szeretnél, hát ne reagálj rá, aztán ő is megunja.

2011. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?


Ha jók az idegeid,akkor megszokod,de rosszabb esetben egyszer betelik majd a pohár nálad.Nem tudom!


Okosat nem tudok sajnos mondani,de nekem volt egy ilyesmi típusú pasim.Nem sokáig húztuk együtt,pár hónapig,de azóta is gondolunk egymásra,és hiányzunk egymásnak.De az ilyen(meg egyéb)dolgai miatt sem működött a kapcsolatunk sajnos.Egy biztos,a szex az valami hihetetlen jó volt vele:/ (szerencsére ő más nőkre nem tett megjegyzést,de állandóan idegelt!mindennel!).

2011. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen annak a jele, hogy a párodnak nem hagysz elég szabadságot, és cserében az idegeidre próbál menni hogy te se érezd magad jól aközben, hogy lekorlátozod. Hülye játszma egymás kezét lebilincselni, de ezt csináljátok.


A kocsit vagy motor vásárlását úgy is fel lehet fogni, hogy ez egy olyan férfias kiegészítő, mint nőknél cipő vagy táska --> státuszszimbólum. Egyik férfi sem szereti, ha megpróbálják ilyesmiben befolyásolni. Ha a saját pénze elköltésében korlátozod, az meg a másik vörös posztó.


Miért pedzegeti a motort? Mert vagánynak akarja érezni magát, szabadabbnak, úgy van vele hogy elnyomod, hogy még egy motorra sem engeded ráülni mert félted.


Ugyanerre vezethető vissza a többi nő stírölése. Itt is az jön ki, hogy elege van a túlzott féltékenységedből. Szóval hagyd figyelmen kívül, amíg ugrassz rá addig csinálja.

2011. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt. Más sokszor közel áltam hozzá, hogy nem bírom tovább. De amikor érezte, hogy elegem volt vissza vett.


Őt nem lehet szabályozni, bármit is akarnék esélyem sincs. Ha valamit akar az ugy is lesz, hiába nem tetszene nekem. Nem törődik a következményekkel.


Megfolytom? Hát nem. nem is akarom és nem is tudnám. Minkettőnknek szüksége van egy kis szabadságra, neki plána ezt tiszteletbe is tartom.


Aki még mindig nem érti a motor témát:

Egyáltalán nem érdeklik a motorok, soha nem érdekelték. Egyik haverja vett és megnéztük ki se akarta próbálni, csak messziről nézegette. Én annyit mondtam, hogy "remélem te nem akarsz ilyet, nem akarok aggóni érted." Ő azóta ezzel szórakozik, hogy lehet mégiscsak kell egy motor. De ha tényleg akart volna, már vett volna egyet.


Ez csak két példa amit leírtam, számtalan ilyen van. Ami idegesít azzal szórakozik. ÉS nem tudom megérteni, hogy ez miért jó neki. Pedig nem vagyok egy elviselhetetlen hárpia és ha még meg is kérem hogy fejezze be...

2011. szept. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!