Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi azt a húgom,...

Miért élvezi azt a húgom, hogy zavarba hoz?

Figyelt kérdés

A húgom azzal szórakoztatja magát, hogy zavarba hoz.

Pl: amikor csak ketten vagyunk otthon, és én éppen zuhanyozom akkor simán bejön hozzám a zuhany alá, és megkérdezi, hogy "a kukidat nem mosod meg".

Állandóan faggatózik, hogy mit szoktam csinálni a barátnőmmel, mennyit szoktam maszturbálni stb.

Próbáltam már leállítani de nem sikerült, megütni meg nem akarom.

A szüleinknek se akarok szólni mert őket ismerve nagyot kapna tőlük.


15/F


2012. jan. 7. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem volt aki felvilágosítsa őt szexuálisan, és abban reménykedik, hogy te majd megteszed.
2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves a húgod? Talán kíváncsi a másik nemre. Azért ne üsd meg! :)

Inkább ülj le vele komolyan beszélgetni, hogy ez neked gáz, és ne csinálja.

2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
hány éves a kiscsaj?
2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Tegyél zárat a fürdőajtóra, legyen már a fürdő az embernek egy olyan zónája ami csak az övé.

Fenyegesd meg, hogy elmondod anyukádéknak, hogy miket csinál, ha nem marad nyugton és nem tisztel Téged. Ha folytatja nem tehetsz mást el kell mondani a szüleiteknek. Lehet, hogy kap egy pofont vagy megbűntetik, de hosszútávon jót tesz neki, mert megtanulja, hogy vannak dolgok amiket még a legközelebbi hozzátartózóval sem illik megcsinálni, nem illik megkérdezni.

23/N

2012. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
13 éves
2012. jan. 7. 21:25
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem beszéld meg a szüleiddel, míg el nem fajulnak a dolgok jobban. Amúgy az kicsit nekem furi, h bemegy a zuhany alá, amikor vereted magadra a vizet. Kíváncsi persze, de ez akkor is nem hétköznapi jelenség!


29/F

2012. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 szerencsére nem
2012. jan. 7. 21:30
 9/23 10inchhero ***** válasza:

kiváncsiság + esetleg "testvéri szeretet" (direkt baszogat).

Előzőekhez: szerintem semmi cinkes nincs abban, ha egy családtag bemegy hozzád a fürdőszobába! Jó, én se szeretem, de megesik.

2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De hozzám nem csak a fürdőszobába jön be hanem a zuhany alá!
2012. jan. 7. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!