Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi azt a húgom,...

Miért élvezi azt a húgom, hogy zavarba hoz?

Figyelt kérdés

A húgom azzal szórakoztatja magát, hogy zavarba hoz.

Pl: amikor csak ketten vagyunk otthon, és én éppen zuhanyozom akkor simán bejön hozzám a zuhany alá, és megkérdezi, hogy "a kukidat nem mosod meg".

Állandóan faggatózik, hogy mit szoktam csinálni a barátnőmmel, mennyit szoktam maszturbálni stb.

Próbáltam már leállítani de nem sikerült, megütni meg nem akarom.

A szüleinknek se akarok szólni mert őket ismerve nagyot kapna tőlük.


15/F


2012. jan. 7. 21:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg kamu kérdés, vagy ezt szeretnéd tudat alatt.
2012. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a legjobb az lenne ha leülnétek és megbeszélsz vele minden ilyen témát, töviről-hegyire, és amire kíváncsi azt magyarázd meg neki, mert ha te nem teszed akkor más sem fogja, és ugyanolyan tudatlan lesz mint a mostani lányok többsége, szóval a legjobb az lenne hoyg nyugodtan megmagyarázol neki mindent, persze ha akarod csak.

Viszont ezzel le is zárnád ezt, és szerintem jobban megismernéd a húgodat meg ő is téged.

2012. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi. Ebben a korban minden lány az. Ülj le vele és beszéld meg. Nem kell egyből arra gondolni, hogy beteges, és szakemberhez kell vinni. Oké, tényleg elég fura, de szerintem ha egyszerűen elmagyarázod neki, hogy neked van magánszférád és vannak olyan dolgok, amik nem tartoznak rá, akkor meg fogja érteni. :) Ne üsd meg, az nem megoldás semmire. Beszélgessetek, hátha rendbe jön a helyzet.
2012. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!