Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi azt a húgom,...

Miért élvezi azt a húgom, hogy zavarba hoz?

Figyelt kérdés

A húgom azzal szórakoztatja magát, hogy zavarba hoz.

Pl: amikor csak ketten vagyunk otthon, és én éppen zuhanyozom akkor simán bejön hozzám a zuhany alá, és megkérdezi, hogy "a kukidat nem mosod meg".

Állandóan faggatózik, hogy mit szoktam csinálni a barátnőmmel, mennyit szoktam maszturbálni stb.

Próbáltam már leállítani de nem sikerült, megütni meg nem akarom.

A szüleinknek se akarok szólni mert őket ismerve nagyot kapna tőlük.


15/F


2012. jan. 7. 21:16
1 2 3
 11/23 10inchhero ***** válasza:
5%
na az már érdekes... nemtudom.. nekem csak öcsém van, az meg azért egészen más..
2012. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
:| le is dobja a ruháit vagy csak bemegy a zuhany alá? amúgy beszélj szerintem vele. ha nem változtat, akkor szólj a szüleidnek. :/
2012. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

előző vagyok. mióta megy ez egyébkéént?

17/L

2012. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

igen, meztelenül jön be a zuhany alá.


elég beteges

2012. jan. 7. 21:35
 15/23 A kérdező kommentje:
3-4 hónapja
2012. jan. 7. 21:36
 16/23 anonim ***** válasza:
duri.nem lehet hogy azér ilyen mert valami történt vele?mittudomén mi.
2012. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kedvesen, barátságosan ülj le és beszéld meg vele, hogy ha kíváncsi ezekre a dolgokra, szívesen beszélgetsz vele erről általánosságban (legalábbis ha hajlandóságot érzel erre), de ami a te intim dolgaiddal kapcsolatos, arról nem beszélsz se neki, se másnak mert ez így normális. Lehet, hogy ő nem is tudja, hogy mi számít indiszkrét kérdésnek, és mi nem! Úgyhogy avasd be kedvesen, hogy mi az, amit nem illik megkérdezni, és nem is válaszolsz rá, és ne haragudjon ezért, ez nem rá irányul, bárki másnak se válaszolnál erre, max ha az a barátnőd.

Ha ezt elég türelemmel, kedvesen és érthetően adod elő neki, meg kell hogy értse, még akkor is, ha esetleg nem jól reagálná le (duzzogna vagy ilyesmi) (mégiscsak egy 13 éves gyerek).

Ha ennek ellenére folytatja, akkor folyamodhatsz komolyabb eszközökhöz, de elég fokozatosan. Ilyen eszköz a fenyegetés, hogy elmondod a szülőknek.

Ha úgy érzed, hogy a szüleid reakciója tényleg durva lenne (pl. netán belemagyaráznák, hogy vonzódik hozzád és molesztál), akkor tényleg próbáld elkerülni, amíg lehet.

2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
meg kéne tőle kérdezni milyen a pasik tetszenek neki. abból is lehetne következtetni hogy azért csinálja-e mert bejössz neki vagy valami. ( kicsit azért furcsa, nincs tesóm, de ha lenne se tudnám elképzelni ezt a szitut:| )
2012. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én szerintem ez már nem igazán zavarba hozás.

A húgodnak valami komolyabb gondja lehet.

Persze, lehet hogy még csak ennyire kis gyerekes, de a maszturbálásos kérdésekből számomra az derül ki, hogy nem.

Próbáld meg megértetni vele hogy nem mászhat csak úgy bele a magánszférádba, de ha nem áll le, bizony én nem csak a szülőknek mutatnám meg, hanem szakembernek is.

2012. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem,kiváncsi,és te vagy a legjobb barátja,kitől megkérdezhet dolgokat.Ülj le vele,és beszélgess,világositsd fel.Ő olyan korban van,amikor érdekli a női,férfi dolog,mi hogy müködik,akár a kapcsolatokban is..Lehet,van egy fiu,aki tetszik neki,és nem tudja,hogyan kell csokolozni.)Beszélgess vele,ő már nem olyan barbie-babázos kislány..
2012. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!