Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi ezt? Mit tegyek?

Miért élvezi ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban szeretem a barátnőmet, már 6 éve együtt vagyunk és 3 éve együtt is élünk és várjuk az első közös gyerekünket. Normálisnak nevezhető a kapcsolatunk csak valami mégis van. Néha minden ok nélkül megbánt, elhisz dolgokat rólam mielőtt megkérdezne engem is, időnként veszekszik velem. Nekem vannak elég rossz emlékeim, tapasztalataim lányokkal és ilyenkor mindig eszembe jutnak azok a dolgok. Meg tudom védeni magam de nem szeretek kiabálni vagy veszekedni vele. Valamelyik ddélután amikor hazaértem elkezdett ordibálni velem meg mindenfélét mondott. Főleg olyanokat, hogy egy r0hadék vagyok, megcsalom meg ilyenek. Közben pakoltam és egy haveromhoz költöztem. Nem tudom hogyan tovább. Szerintetek mi legyen?
2013. ápr. 23. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2013. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő 24, én 25
2013. ápr. 23. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, hogy a terhessége óta viselkedik veled így, vagy előtte is? A terhesség teljesen felkavarja a hormonokat, olyat mondunk, amit nem kellene és még komolyan is gondoljuk, általában egy ideig csak. Állj a sarkadra, állj ki az igazadért és derítsd ki, hogy miért mondja amit és miért hiszi, hogy megcsalod? Nem a menekülés a legjobb. Igazad van, ha ok nélkül vádol, de inkább próbáld vele megbeszélni, mert ez senkinek nem jó.
2013. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Jól tetted, ne engedd hogy igába hajtson! Én a helyedben nem mennék vissza hozzá! Akit szeretünk azt nem bántjuk. Keress olyan nőt, aki megérdemel, a régi pedig ha peche van kifog egy elmebeteg állatot aki napi többször jól megagyalja (azt érdemelné...)

Sok szerencsét!!:)

2013. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Elsiklottam afelett h terhes. Nos, vidd el orvoshoz aki ír fel neki antidepresszánst vagy kezelni fogja. Voltam én is terhes de soha egy szóval nem bántottam meg a férjem!
2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyi köze van a terhességhez, de azelőtt is kicsit ilyen volt. De nem ennyire.
2013. ápr. 23. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felerősödhettek a negatív tulajdonságai a hormonok miatt.


Mi lenne, ha megbeszélnétek? Nem annak kellene az elsőnek lenni, hogy terhesen otthagyod, hanem hogy megbeszéljétek, hátha menthető a kapcsolat. Amúgy lehet ebből az összecuccolásodból tanult, minden esetre beszéljétek meg!

2013. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ő most tisztában van azzal, hogy lassan a kétszeresére nő majd, és valószínű, hogy kevesebb időtök lesz egymásra pár hónap múlva. Szerintem ilyenkor annyit kell tenned, hogy odamész, megöleled, és elmondod neki, hogy ő számodra a legszebb nő a világon.

Anno mikor jócskán meghíztam, én is csináltam hasonlókat, de a barátom folyamatosan biztosított arról, hogy én vagyok a legjobb számára, és elmúlt.

A féltékenység oka általában az önbizalomhiány, és ha a barátnődnek nincs önbizalma, abban te is hibás vagy.

Illetve lehet még, hogy csalódott az apjában, vagy az előző pasijában, mert az megcsalta. Ezen is beszélgetéssel lehet javítani. Az viszont, hogy gyereket vállaltok, nagyon nem jó döntés, nem csak a barátnőd féltékenysége miatt, hanem a te konfliktuskezelésed miatt is.

2013. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!