Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a nagyim, mit tegyek?

Puszti laura kérdése:

Hiányzik a nagyim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval az aki hianyzik na hat az a nagymamam!12 eves vagyok es a testverem szabadkan jar fosulira a KOSZTOLANYI DEZSO TEHETSEGGONDOZO GIMNAZIUM-ba.O 18 eves es egy lakasban el egyedul es ez igy nem jo,ezert a nagymamam odakoltozott hogy kikerdezze a tananyagot,fozzon,mosson stb...DE NEKEM IS IDEHAZA HIANYZIK.Csak penteken jon haza es itt marad vasarnapig mit tegyek hogy gyorsabban muljon a het vagy hogy ne hianyozzon annyira???
2014. nov. 24. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Foglald el magad addig
2014. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De minek ordibálsz??? Van nagymamám, de 200 km-re lakik, és jó is ez így. Legalább megtanultunk egyedül mosni. És ez tényleg beteges függőség. 1-2 hetet a szüleid nélkül is ki kéne bírnod. Engem 2 évesen már simán otthagytak a mamánál, ha elutaztak, és tök jól elvoltam.
2014. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Édes Jézus... 18 évestől leckét kérdezni? Főiskolás után költözik a nagyi? Pffffff, csóri fősulis!


Te cuki vagy, de hidd el, túléled. Skype, telefon, hétvégi programok. :) Jól leszel.

2014. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-mas vagyok, kaptam egy aranyos privát üzenetet a kérdezőtől:


"Edes jezus arra nem gondoltal hogy a testverem beteg is lehet??????es nem kifogas az hogy azt nem irtad bele a kerdesbe lehet nekem is magan ugyem!!!!!! SZEGYEN!!!!!!!!!!!!"


Kedves, mivel nem írtad le, (hiába nem kifogás szerinted), ezért nem, nem gondoltam rá, és mivel gondolatolvasó sem vagyok, sőt, az iskolát sem ismerem, ahová jár a tesód, ezért csak arra az infóra támaszkodhatok, amit megadtál.


Alapvetően igenis gáz azért egy 18 éves főiskolás után költözni, hogy ki legyen kérdezve a lecke. Mivel nem írtad le a körülményeket, így erre gondoltam.


Nem akartalak megbántani sem téged, sem a testvéredet, de azt ne várd el, hogy fél-információk alapján releváns képet kapjon bárki a családodról. Sokszor teljes infó alapján se sikerül.


Mivel ez egy anonim oldal, ezért csak annyit kellett volna írnod, (hogy megőrizd a "magánügyeidet") hogy "tesóm tartós beteg, másik városban jár iskolába, nagymamán odaköltözött, hogy segítsen neki". Soha nem tudtuk volna meg, hogy ki vagy. (Ellenben a privát üzenetnél kiírja a nevedet a rendszer. Csak úgy szólok.)


A többihez tartom magam, aranyos vagy, hogy így hiányzik a nagymamád, de túl fogod élni. Beszéljetek sokszor telefonon, tartsátok a kapcsolatot. Próbáld lefoglalni magad, szakkörök, barátok, vagy csak olvass sokat. Nemsoká hétvége. :)

2014. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:)
2023. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!