Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire, ha...

Miért hiányzik ennyire, ha nincs velem?

Figyelt kérdés
A keresztmamám ritkán van itthon.Mindig vele voltam kiskoromtól fogva...és most hogy már nem lakik itthon,elég ritkán jár haza.Ha itthon van és vele vagyok,utánna ha elmegy nagyon hiányzik..sőt ha még itthon van,de én haza megyek akkor is elkezd hiányozni.Szoktunk beszélgetni,sokat..de ez nem segít.Segítsetek..

2014. okt. 26. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Látogasd meg te. :) Itt volt a nyár, a szünet, te is elmehetsz hozzá, nem igaz? Vagy ha nem engednek el a szüleid, akkor valahogy győzd meg őket, hogy elengedjenek. Valószínűleg lelkileg egy szinten vagytok. Olvasd el Dr. Micheal Newton lelkünk útjai c. könyvét. :)
2014. okt. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elengednek,csak ő jó pár kilométerrel arrébb lakik,és ha 3 hónapban haza jön egy hétre..

Már vele lenni is alig merek,mert ha hazajövök rettenetesen hiányzik.Egyébként ha hazajön az anyukájával és az apukájával van addig,azaz a nagyszüleimmel..kiskoromtól ott éltem velük,és már egy ideje elköltöztünk onnan,ezért ha hazajövök akkor a ház és az a környék is nagyon hiányzik,a keresztmamámmal és a nagyszüleimmel együtt.

Igazából lehet hogy a régi életemből az a rész hiányzik..nem tudom

2014. okt. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!