Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Mit lehet tenni, ha nagyon hiányzik a család?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz nélkülük. Hiányoznak, akár barátokkal vagyok, akármit csinálok csak rájuk gondolok. Naponta többször családi képet nézegetek.
2014. jan. 8. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol vannak?
2014. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te vagy a 21 eves egyetemista?

Ideje levalni a szulokrol. Hianyoznak, ez termeszetes.

Menj haza kicsit, toltodj fel, aztan kezd el elni a sajat eletedet!

2014. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem tudom. Egymas utan 5 vizsgam lesz. Nem eleg hogy hianyoznak a szulok, de meg stresszes is vagyok. Nincsenek mellettem, hogy vigasztaljanak, batoritsanak... Teljesen el vagyok veszve.
2014. jan. 8. 12:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Ok otthon vannak en meg 200 km-re
2014. jan. 8. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez baromság!!

Nem vagy már kisgyerek.Az természetes,hogy hiányoznak mert szereted öket.

Èn a szüleimtöl 1000km re kerültem.Hiss el nagyon rossz volt eleinte.Èn a mai napig minden nap beszélek velük telefonon legalább 10 percet.Van mikor 1/2 órát is.Tedd ezt te is.Skeyp,vagy bármin....

2014. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beszelek veluk szinte minden nap. De tulsagosan ragaszkodom hozzajuk. Tulsagosan csaladcentrikus vagyok
2014. jan. 8. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, én anyukámmal voltam így, amikor elköltöztem otthonról nagyon hiányzott,kb egy hónap telt el amikor már jobban szerettem az új saját lakásomban lenni mint nála.Viszont abban a szerencsés helyzetben voltam/vagyok,hogy ha akarok bármikor elmehetek hozzá ,mert közel lakik. Idővel jobb lesz,megszokod az egyedül létet!
2014. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szedd már össze magad!! Felnőtt vagy! És ha férjed lesz? Akkor is a szüleid után fogsz sírni? Más ennyi idősen önálló életet él, gyereket tervez stb., te meg azért sírsz, mert az egyetem miatt nem láthatod minden nap a szüleidet! Ez nem normális. Tényleg.
2014. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel szuleimen kivul senkin nincs, nincs kire tamaszkodjak. Hidd el alig varom h ferjem legyen, de soha nem jon ossze egy pasival se a dolog. 3 eve szerelmes vagyok, de nem tudok tullepni rajta, mert azt mutatja h tetszem neki. O is ugyanott lakik ahol a szuleim... Minden odakot. Hogyne vagynek haza.
2014. jan. 8. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
De ha neked ez ekkora probléma, akkor nem értem, hogy miért mentél ilyen távoli suliba. Menj át a szülőhelyedhez közel egy másikba. Ez az egy lehetőség van azon kívül, hogy megpróbálod feldolgozni, hogy önálló ember vagy, nem kell a szüleidtől függni ennyi idősen. Szóval vagy haza költözöl, vagy megoldod a problémádat (akár szakember segítségével).
2014. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!