Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kopog ha meg se várja a...

Miért kopog ha meg se várja a választ?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk a barátnőmmel. egyikőnk szülei se kopognak. vagy ha igen, meg se várják, hogy szabad -e , egyből rontanak be a szobába. értem én, hogy az ő házuk, de egy kis magánszféra jól esne. olyan a zár, hogy egyikbe bele van törve a kulcs, másikunknál meg nincs hozzá kulcs.

szóval nem tudjuk bezárni amikor kettesben vagyunk.

egyszer már pont benyitottak akció közben, de takaró alatt voltunk szóval nem volt olyan ciki.

csak olyan rossz érzés, hogy nem tanulnak belőle. ráadaásul mindig van otthon valaki, mert egyik családban háztartásbeli az anya, másikban meg nyugdíjas az apa.

szóval mit tehetnénk? hogy beszéljük meg velük ha nem esik le maguktól?


2014. nov. 21. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%

Koltozeeeees...


aki eleg felnott hetyegni, az legyen eleg felnott eltartani magat.

2014. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

mégis miből...

egyébként meg direkt írtam, hogy tisztában vagyok, hogy az ő házuk, de mondjuk a gyerekük vagyok, és megkéne adni a tiszteletet, hogy megadják a kellő teret.

én se csörtetek be hozzájuk .

2014. nov. 21. 16:26
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
En elmennek az obiba es vennek egy valami legolcsobb zarat vagy egy ajto eket.
2014. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell nappal szexelni. Ti sem adjátok meg a tiszteletet a szülőknek, ha nappal szexeltek. De ezért milyen tiszteletet vársz el a szülőktől. Örülj, hogy egyáltalán megengedik, hogy a lakásukban szexeljetek.
2014. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

ja csak nem aludhatunk együtt.

akkor mégis mikor szexeljünk?

ennyi idősen szeritnem normális, hogy szeretjük egymást..

és egyátalán nem hangosan csináljuk, ágy se ropog, mi se nyögdécselünk nem adunk ki hangot.

2014. nov. 21. 16:36
 6/26 anonim ***** válasza:
6%

Menjel dolgozni, abbol.

Vagy tanulni, legyel kollegista, aztan mar lehet is uzekedni.

2014. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a barátnőd üljön le velük és kérje meg őket, hogy hagyjanak neki kissé több privát szférát, nem kislány már. Remélhetőleg megértik.
2014. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Vagy bezárod az ajtót - legalább is amíg megszokják, hogy ne azonnal nyissanak be -, vagy vesztek egy tolózárat, és felszerelitek, ha nincs kulcs az ajtóhoz.
2014. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Óóóó...

nekem még az ajtóm se lehetett csukva 18évesen... fogtam a cuccaim,és mentem :)

a férjem szülei annó,mikor ilyen korú volt,és utána még idősebb (20-22),nem engedték,hogy ha ámegy hozzá valaki nappal,nem lehetett csukva az ajtó..

Azt vitt fel akit akart,éjszaka akkor ment haza amikor akart,az aludt nála akit akart,de ha reggel felkeltek a szülei,és utána ő is meg az adott lány is, ki kellett nyitni az ajtót,nem lehtett csukva nappal az ajtó.. sztem ez kicsit beteg.. :D

elég nyitottak voltak szex terén a szülei,közölték a férjemmel,hogy nappal nincs szex. ők se csinálják,akkor ő se csinálhatja.. amíg otthon lakik,ez lesz,pont. Hiába adta haza a fizetése 60%-t :D

Úgyhogy kölözzetek..

2014. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat.

nem hiszem hogy az érettségi évében dolgoznom kéne. lesz még bőven időm rá. arról nem is beszélve, hogy teljes munkaidős állással is nehéz fenttartani egy albérletet. csak hétvégi munkával meg leginkább lehetetlen.

ja és a szervezetemnek is biztos jót tenne, hogy hétfőtől vasárnapig tanulok/dolgozok. 0 szünet... reális

2014. nov. 21. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!