Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is kötelező mindenből...

Nálatok is kötelező mindenből megkínálni a másikat?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már belőle, hogy mindent úgy kell ennem, hogy előtte más családtagom beleevett. Ha jégkrémet eszem akkor kötelező anyámnak adni belőle, holott tele van vele a hűtő, mondom neki, hogy vegyen ki másikat, erre az a válasz, hogy neki nem kell egy egész. Én meg egyem úgy, hogy előtte ő össze harapdálta meg nyalogatta. A pudingokkal, joghurtokkal stb. is ez van. Múltkor átjött a mamám, megkérdeztem tőle kér-e enni, azt mondta, hogy á neki nem kell, erre odajön aztán elkezd enni a tányéromról. Kötelező más maradékát megennünk. Ez engem rohadtul zavar, többször is mondtam már, de erre ki vannak akadva, hogy senkinek nem szaros a szája. Szerintem ez undorító.

2014. nov. 14. 18:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A férjem és a gyerekei között szokás, hogy beleesznek, belekóstolnak egymás kajájába. Az rokonaim nem kóstolgatják egymás ételét, de sokszor megeszi valamelyik valaki más maradékét. Számomra egyik forma sem elfogadható, nem kívánom megkóstolni senki ételét, én sem adok az enyémből senkinek, és meg sem eszem más maradékát.

Hát nem vagyunk egyformák :) Ezek a dolgok engem (amíg nekem nem kell benne részt vennem) nem zavarnak.

2014. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Mondtam már anyunak, hogy akkor egye meg amit a macska megnyalt, de azt mondta, hogy az más.
2014. nov. 15. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!