Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is kötelező mindenből...

Nálatok is kötelező mindenből megkínálni a másikat?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már belőle, hogy mindent úgy kell ennem, hogy előtte más családtagom beleevett. Ha jégkrémet eszem akkor kötelező anyámnak adni belőle, holott tele van vele a hűtő, mondom neki, hogy vegyen ki másikat, erre az a válasz, hogy neki nem kell egy egész. Én meg egyem úgy, hogy előtte ő össze harapdálta meg nyalogatta. A pudingokkal, joghurtokkal stb. is ez van. Múltkor átjött a mamám, megkérdeztem tőle kér-e enni, azt mondta, hogy á neki nem kell, erre odajön aztán elkezd enni a tányéromról. Kötelező más maradékát megennünk. Ez engem rohadtul zavar, többször is mondtam már, de erre ki vannak akadva, hogy senkinek nem szaros a szája. Szerintem ez undorító.

2014. nov. 14. 18:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Ez undorító remélem megváltoznak a szüleid különbem ha valaki ezt látja azt fogja hinni h ősbunkókkal élsz akik arra is képtelenek h saját maguknak kivegyenek valamit a hűtőből.


Édes Istenem hogy lehetnek emberek ilyen primitívek.

Kell valami akkor kiveszed a hűtőből megmonitorozod de bele enni a más kajájába ? hogy próbálnák ki rajtuk a neutron bombát.

Vérlázító és iszonyat primitív.


Mond meg nekik h akkor a kutya táljából is lehet enni mer neki se szaros a szája !

És mutasd meg nekik a válaszokat.

2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
meg mikrozod
2014. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, hogy gyerekes módszer, de adott esetben hatásos lehet, hogy ha kérnek a kajádból, pl. jégkrém, akkor átnyújtás előtt nyálazd be, de alaposan. Ha pedig belezabálnak a tányérodon levő ételbe, említsd meg utólag, hogy reméled ìzlett nekik, ugyanis a kedvükért direkt beleköptél...
2014. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam két dolog van amihez se családtag se barát nem nyúlhat az ágyam, (na jó a páromat beengedem :D) és a kajám. Én tuti foggal körömmel védeném ha valaki közelítene a tál levesemhez egy kanállal, még bele is tenyerelnék hogy megakadályozzam a "merényletet". Ha valaki szemet vet a jégkrémemre megmondom hogy vegyen elő magának és elvonulnék a szobámba ha magyaráz meg nem érdekel. Szerintem ez még családtagtól is bőven pofátlanság. Attól hogy elkezdenek nyafogni meg hisztizni még ne hagyd magad.

Egyébként nálunk sose volt ilyen még megkínálásosdi se. Ha valakinek kell valami amikor látja hogy viszem a szobámba akkor kér (már ha megkívánja), de nem harapásokat meg falatokat hanem egy marék mogyorót, csokit, ropit vagy a pattogatott kukorica felét

2014. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem immunisak a benyálazós módszerre ha már azt mondják hogy senkinek se szaros a szája egyszerűen rázd le őket az a legegyszerűbb módszer a hisztijüket meg hagyd leperegni magadról csak nem fognak utánad menni és erővel elvenni a kajádat ha te nem akarsz adni az már tényleg durván gáz lenne
2014. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
kiskoromban én is el szoktam venni a kaját a szüleim tányérjáról. aztán a faterom megelégelte, és amikor nyúltam a kajája felé, a villával ráütött a kezemre. próbáld ki.
2014. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szívből sajnállak, kérdező! Amit a családod csinál, az undi. Én a kezükre csapnék a helyedben. Nálunk olyan családtag van, aki ha vendégségbe jön, kávézásnál lenyalogatja a habszifon fújókáját, mintha othon lenne, meg leeszi a tortáról a díszt. Ez mind bunkóság :s
2014. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Fuj. Nem vagyok se bacifobias se semmi, de en se ennem neg az azt a fagyit amit anyam korbenyalt. Ez gusztustalan. A kajambol szivesen adok masnak, ha ker, de ugy, higy szedek ki neki kulon tanyerra, nem ugy, hogy beleeszik a tanyeromba. :S
2014. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt olyan rokonunk, aki a ketchupos üveget nyalta le, miután öntött magának. A tesóm olyan 9 éves lehetett, olyan legörbült szájjal nézett rám, nem tudtam, sírjak vagy nevessek.
2014. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Fuj ilyen nalunk is volt, csak tubusos majonezzel :S Raadasul az illeto unokatesom baratnoje volt, akit akkor lattam eletemben eloszor es erted. Tok idegen hazban, ahol most vagy eloszor..szal legalabb ott ne. Bar valodzinuleg neki ez volt a normalis otthon, ha idegen helyen is ezt csinalja. A masik amitol kivagyok,ha valaki ugy foz, hogy lenyalja a fakanalat, majd ujra megkeveri. :S Tudom, hogy elfo a nyala, de akkoris :S
2014. nov. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!