Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvetetem a babát el kell...

Ha elvetetem a babát el kell menjek itthonról. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az orvos szerint kb hat hetes terhes vagyok. Párom már nagyon szeretne gyereket, de én nem akarom megtartani mivel a körülmények nem alkalmasak.

Párom erre közölte, ha el merem vetetni a babát akkor ne is jöjjek haza többé. Teljesen kétségbe vagyok esve, hiszen nincs hová mennem, szüleim meghaltak. Az abortusz árát valahogy összetudnám szedni (párom nem hajlandó fizetni) de nem tudom hogyan tovább.

Bocsi, ha össze-vissza írok, de nagyon ideges vagyok.


2014. nov. 10. 09:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
31%
"de mégis a nő teste,a nő érdeke" épp az, a sok értékes 0 pontos azt próbálja megértetni az önző dögökkel, hogy nem az lenne a nő hivatása az életben hogy őtestézzen, és mohón rohangáljon, hogy élveteg vágyait betöltse. Vagy ha igen,az a célja, ne közösüljön.
2014. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó akkor te nem "közösülsz" csak akkor ha gyereket akarsz?
2014. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
73%

A no hivatasa? A kozepkorban elsz?

Es mi van azokkal akik egyaltalan nem akarnak gyereket? Nem is erdemes elniuk?!

Uristen... De igenis a nonek joga van donteni, hogy legyen e gyermeke vagy nem!

2014. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanmár:) Attól,hogy különböző véleményen vagyunk nem kell a másikat leszazalekolni. Látszódik az intelligencia.,,
2014. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Na, hogy lesz végül?
2014. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!