Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvetetem a babát el kell...

Ha elvetetem a babát el kell menjek itthonról. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az orvos szerint kb hat hetes terhes vagyok. Párom már nagyon szeretne gyereket, de én nem akarom megtartani mivel a körülmények nem alkalmasak.

Párom erre közölte, ha el merem vetetni a babát akkor ne is jöjjek haza többé. Teljesen kétségbe vagyok esve, hiszen nincs hová mennem, szüleim meghaltak. Az abortusz árát valahogy összetudnám szedni (párom nem hajlandó fizetni) de nem tudom hogyan tovább.

Bocsi, ha össze-vissza írok, de nagyon ideges vagyok.


2014. nov. 10. 09:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Apóséknál lakunk.
2014. nov. 10. 10:15
 12/35 anonim válasza:
24%
Tiszta lökött vagy. Tudod hányan akarnak babát? 25 évesen simán lehetne.Főleg ha szereted akivel vagy.Ha meg nem,akkor minek vagy vele? Igaza van a párodnak. Ne haragudj mert nem ismerem a körülményeket,de mi megtartanánk ha így lenne.
2014. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%
Ez a helyzet köztetek csak romlani fog, ezt nem nehéz megjósolni. Ha szülsz egy gyereket, vele majd hova mész? Mert a következő problémád ez lesz. Vagy elveszik tőled, és tönkremész bele egy életre. Kell ez neked? Dolgozol? Neked most az lenne a legfontosabb, és elköltözni tőlük. Ha a párod zsarol, abból semmi jó nem származhat.
2014. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
24%

Mi a testvéremmel úgy születtünk, hogy a szüleim a nagyszüleinknél laktak. El kellett volna vetetniük minket?


Mire vársz, kérdező? A lottóötösre?

És valahol igaza van a párodnak! Ha te képes lennél megölteni a közös babátokat, meg tudom érteni, hogy látni sem akar többet!

2014. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

Ha jól értem, akkor a párodat és a szüleit kihasználod, mert neked jobb kellene, de ha ló nincs jó a szamár is? Arra jók, hogy legyen hol laknod, de gyereket nem akarsz neki szülni, mert te jobbra vársz?

Meg tudom érteni, hogy egy férfi, ha szeretné a megfogant gyereket, akkor nem hajlandó fizetni a terhesség megszakításáért, és nem akar tovább azzal a nővel élni, aki elpusztítja a gyerekét. Ez nem zsarolás, nagyon korrekten tiszta vizet öntött a pohárba. A kérdésből az nem jött le, hogy a kérdező szereti a párját, és vele képzeli el az életét, csak még korai a gyerek, csak az, hogy nem lenne hova mennie. Szomorú.

2014. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Ha BAR listások vagytok, aligha lesz bármikor is lehetőségetek elköltözni, és sosem lesz alkalmas körülmény így. Azt már meg sem kérdezem, miért nem figyeltetek jobban a védekezésnél ("védekeztünk"-igen, hagyjuk) de ez itt mindegy is. Mit jelent, hogy nagyravágyó vagy? Alapból hamvába holt ötlet volt apósék nyakára költözni, de ha már így alakult, akkor az igényeket kissé visszaszorítani és ketten leülni, felsorolni a pro/kontra érveket és úgy dűlőre jutni. Annak megint nincs értelme, hogy megtartod és utálni fogod, mert aztán tényleg a helyzet csak rosszabb lesz.
2014. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, én alapvetően nem rajongok az abortuszért, de nem is ítélem el, ha valaki józan indokból amellett dönt.

Tény, hogy a gyermeknevelés nem olcsó dolog, és talán igazad is van, hogy jelen esetben bölcsebb nem megtartani.


Viszont az agyadat azért ne kapcsold ki, kérlek!

"úgysem találok olyan férfit aki nekem megfelelne mivel nagyravágyó vagyok. Belátom, hogy ebben nekik van igazuk."

Szóval azt állítod, hogy neked aztán extrémen nagyok az igényeid, igaz? Ennek ellenére mégis egy olyan mellett kötöttél ki, aki simán eldob téged, ha a saját testedről nem az ő kénye-kedve szerint döntesz? Most komolyan, ez lenne az a fene nagy nagyravágyás? Mert ha igen, akkor tudod, ilyet meg ennél jobbat ezerszámra találsz bárhol.

Csak a kis agyacskádat szépen már kimosták ezzel a "úgyse lesz már senkid" dumával. Mint ahogy minden rossz kapcsolatban szokás. Minden működésképtelen kapcsolatban ez az a bullshit, amivel a csajt sakkban tartják. És láss csodát, nem egy ilyen csajt ismerek, aki még hónapokig-évekig húzta úgy, hogy tök nyilvánvaló volt, a pasi valójában nem is szereti. (Azt meg ne akard nekem bemagyarázni, hogy a fene nagy szerelem egyik ismérve az, hogy képesek vagyunk fapofával kidobni a "szerelmünket"!) És láss csodát, ezek az ismerőseim a szakítás után végül csak találtak maguknak párt mind. Van, aki már össze is házasodott egy olyannal, aki tényleg szereti.

De ne kalandozzunk el! Nyisd ki a szemed, kislány! Első körben vésd az agyadba, hogy a tested felett te rendelkezel! Ha gyereket szülsz, akkor azt szabad akaratból tedd, és ne a lakásért cserébe úgymond.

A polgári jog nem az erősségem, és javítsatok ki, ha tévedek, de úgy tudom, a bejelentett lakcíméről az embert nem tehetik ki csak úgy.

2014. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
45%

miert szexel egy olyan emberrel aki neked keves? miert vagy vele?

Ha nagyravagyo vagy hajra tanulj dolgozz igyekezz mutasd meg a vilagnak ki vagy es mit tudsz elerni onerobol nem a baratod hatan.

Ha meg ez az allapot jo akkor alapits csaladot lehet alberletben is.

2014. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%

Egy kerdest tegyel fel magadnak

Felaldozod a sajat meg meg nem szuletett gyereked eletet egy szebb jovo es jobb elet remenyeben igereteert?

Erre valasozlj mert lehet a budos eletben jobb sorsod nem lesz mint most.

2014. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
19. Anyósomék is ezt mondják amit te.
2014. nov. 10. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!