Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvetetem a babát el kell...

Ha elvetetem a babát el kell menjek itthonról. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az orvos szerint kb hat hetes terhes vagyok. Párom már nagyon szeretne gyereket, de én nem akarom megtartani mivel a körülmények nem alkalmasak.

Párom erre közölte, ha el merem vetetni a babát akkor ne is jöjjek haza többé. Teljesen kétségbe vagyok esve, hiszen nincs hová mennem, szüleim meghaltak. Az abortusz árát valahogy összetudnám szedni (párom nem hajlandó fizetni) de nem tudom hogyan tovább.

Bocsi, ha össze-vissza írok, de nagyon ideges vagyok.


2014. nov. 10. 09:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? dolgozol? ezek fontos információk.
2014. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, eddig nem sok sikerem volt párkapcsolatok terén. Anyósomék szerint is felesleges tovább várnom a gyerekvállalással. Hiszen úgysem találok olyan férfit aki nekem megfelelne mivel nagyravágyó vagyok. Belátom, hogy ebben nekik van igazuk.
2014. nov. 10. 09:50
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
Biztos nem alkalmasak a körülmények? Mennyit keres a párod? Mennyi idősek vagytok?
2014. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

"Hiszen úgysem találok olyan férfit aki nekem megfelelne mivel nagyravágyó vagyok. Belátom, hogy ebben nekik van igazuk."


Tehát a párod nem felel meg neked, de azért törődj bele? Ez elég lehangolón hangzik.


Ahogy az is, hogy ilyet mondott neked. Értem én, hogy gyereket akar, és rá akar beszélni, de nem az a módja ennek felnőtt emberek közt, hogy fenyegetőzöm.

2014. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Nezd, a gyerek kerdes pont olyan, ami vagy fekete, vagy feher. Ha az gyik akar, a masik nem, akkor ott enm laz egyezseg.mha te nem akarsz gyereket, ne tartsd meg, de legyel vele tisztaban, hogy eddig tartott akapcsolatod. Ha megtartod, keteselyes: vagy boldogan eltek mig meg ne haltok es te is boldogan neveled majd a gyereket, vagy total depresszioban elsz majd ugy nevekve a gyereket. Illetve ott van meg az a lehetoseg is, amikor apuka meggondolja magat es lazan lelep melloletek.
2014. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van egy olyan ismerősöm, aki ugyan ilyen helyzetben volt mint te. Csak náluk a fiú szüleire sem lehetett számítani. A nulláról kezdtek mindent. Mára két felnőtt gyermekük van, összeházasodtak és jóban-rosszban együtt vannak. Fogalmam sincs, hogy milyen érzelmi háttér van mögöttetek, mert ha egy stabil párkapcsolat van közöttetek és szereted a párodat,valamint ő is viszont szeret, akkor nem szabad elvetetni a babát. Mert könnyen úgy jársz, hogy az utcára kerülsz.
2014. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék babát, de ahoz a párom kevés. Én is ő is feketelistán vagyunk, így hitelt nem kapunk házvásárláshoz.
2014. nov. 10. 10:00
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát csak azért ne szülj babát, mert most úgy tűnik, hogy akkor lesz hol laknod!
2014. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha a párod "kevés ahhoz", hogy tőle legyen gyereked akkor miért vagy még párkapcsolatban vele? Valami rokon vagy ismerős nincs akihez mehetnél?
2014. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Nem alkalmasak a korulmenyek?

Vagyis nincs hol laknod? Nincs mit enni?

2014. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!