Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiba hozzá menni az első...

Hiba hozzá menni az első szerelmedhez?

Figyelt kérdés

Ti hozzámentetek az első szerelmetekhez akivel évekig együtt voltatok? Megbántátok? Vagy inkább több hosszú kapcsolatotok volt, és végül az utolsó jött be? Szerintetek hiba hozzá menni az első szerelmetekhez, úgyhogy rajta kívül soha nem ismertél meg senkit, mint férfit? Sokan azt mondják nekem, hogy ne menjek hozzá a páromhoz akivel évek óta együtt vagyok, mert hogy nem éltem igazán, és nem volt soha más barátom.

De imádom a barátom szeretem és szerelmes vagyok belé! csak kíváncsi vagyok a véleményetekre


2014. nov. 8. 22:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Abszolút bele tudom képzelni egyébként, nagyon szeretjük egymást és nagy az egyetértés , szerelem stb.
2014. nov. 9. 22:29
 22/22 anonim ***** válasza:
Ennyi év után végül együtt maradtatok?(:
2020. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!