Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez amúgy szokásos, hogy...

Ez amúgy szokásos, hogy amikor szüksége van az embernek a családjára csak is akkor fordítanak hátat? Szóval ne háborogjak?

Figyelt kérdés

ez a hónap úgy alakult, hogy gyerekkel 10 ezer forntom maradt megélni. de a menő vállalkozó apám nem segít, mert nincs pénze(mert milliós apeh tartozása van, és mert milliók jönnek be, mennek ki...de szóval nincs egy 20 ezrese az éhezőnek..)mama saját ingatlanában(kis panellakás, kis kiadással, 1 m3 vizet fogyaszt..) 100 ezer feletti nyugdíjából nem ad, mert ó neki sincs..

anya azt mondja, ő csóró, kérjek apától, mert másik tesónak ápítkezéshez milliós értékben csinál teraszt, meg mindenben segít..


de érdekes, hogy amikor nem voltam bajban akkor mindig kaptam pár ezrest csak úgy, amikor meg sabályosan pánik van, hirtelen senki nem segít.


ez normális családban?


2014. nov. 6. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Vajon mèrt hiszem hogy okkal, mondhatni oktató jeleggel csinálják... Ebből a kèrdèsből is kb azt gondolnám hogy egy 10 èves kislány vagy mert kb úgy beszèlsz a pènzről.
2014. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos vannak ilyen emberek . Nem minden családban van ez így . Én már láttam rendes ,össze tartó családot is . Nálunk is ez van ,mint nálatok :/ Csak más a szitu.
2014. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem tudsz mit tenni :( Ha nemet mondtak,akkor eléggé szemetek :(
2014. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Ó,nálunk is ez van ám! Tesómtól ötszáz forintot kértem kb 3 óra hosszára,épp a fizetésemért indultam.Még annyit se adott!A nővérem beigért külföldi "majd taposom neked az utat" munkáról meg ne is beszéljünk.Ha segítség kell,érdekes,mind hozzám jön,de ha nekem kellene valami...
2014. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Te egyből ugrasz, ha nekik van szükségük segítségre?
2014. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem úgy kell élni, hogy más pénzével kalkuláljunk... Ha telik nekik és segítenek az jó, de nem szabad erre alapozni. Vagy ha igen, azt jó előre meg kell beszélni.

Főleg gyereket vállalni nem szabad úgy, hogy nincs semmi megtakarításod vagy biztos és rendszeres bevételi forrásod. A te gyereked, neked és a párodnak kell tudni eltartani, nem pedig a felmenőidnek.

2014. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
A gyerek apja hun van?
2014. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

én jóhogy segítek nekik igen, egyből ugrok.

meg érdekes, hogy akkor tanítgatnak, amikor kisbaba van és veszélyeztetett a megélhetés.

a gyerek apja szerinted mégi hol van?? a családomra nem számíthatok, akkor majd őrá?


csak átlátszóan hazudoznak össze-vissza, és pont annak sajnáltatják magukat, akinek kenyérre sincs!!

hát sajnálom a milliomosokat, de komolyan, mert nincs neki ezek szerint..

2014. nov. 6. 13:13
 9/20 A kérdező kommentje:
volt megtakarításom, eddig tartott ki
2014. nov. 6. 13:14
 10/20 A kérdező kommentje:
szóval a milliomosoknak sincs, ó szegények
2014. nov. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!