Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott a jövőbeli...

Más is szokott a jövőbeli családjára gondolni?

Figyelt kérdés

Még nem tartok ott hogy gyerekem legyen, de mégis elalvás előtt sokszor akaratlanul is arra gondolok hogy majd milyen gyerekeim lesznek, meg milyen lesz az életem pár év múlva.


Más is csinál(t) ilyet?


2011. ápr. 24. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
persze. Nekem mondjuk sokszor felmerül mi lesz ha örökre egyedül maradok. Még nem volt barátom sem. :s 17 leszek nem sokára...
2011. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ugyanez van, utolsó és én már 19 leszek oO

Egyébként emlékszem én műr 10-12 éves koromban is gondolkodtam ilyeneken. (mindig jófej, fiatal anyuka akartam lenni X)

2011. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

persze!

annak ellenére, hogy van már egy fiam, szoktam arra gondolni, hogy lesz még egy kisbabám, meg néha arra is milyen lesz ha már nagyok lesznek, felnőttek, gyerekeik lesznek... :D

2011. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Párommal már komolyra tervezzük...el szoktam játszani a gondolattal, h milyen lesz az esküvőnk, ha gyerekünk lesz hogy fogják hívni, kire fog hasonlítani....de ez még jó messze van :) 21/L
2011. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a gyerek sokszor megfordul a fejemben, álmodok is vele, csak Nö nincs az álmaimban:S
2011. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen, mert nekem eddig nem nagyon volt családom. Amolyan csonkacsaládban gyereknek lenni nem egy leányálom.

Ha nekem lesz családom, az jó kell, hogy legyen. De még nincs, pedig igazán lehetne. Csak biztosra megyek anyagi háttért illetően, s így nem biztos, hogy valaha lesz családom. Úgyhogy szoktam gondolni, helyesebben álmodni.

2011. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"Nekem a gyerek sokszor megfordul a fejemben, álmodok is vele, csak Nö nincs az álmaimban:S" Csak nem pe......a?
2011. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
p.....e ?? He?
2011. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ja bocs, fáradt vagyok::D


pesszimistára gondoltál?

2011. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen más is. Nekünk van két kisgyerekünk, és a minap épp azért kérdeztem a barátnőmet hogy normális vagyok e, mert az jutott eszembe, ahogy néztem a játszón játszani a gyerekeket, és az egyik anyuka igazán nem volt szimpi, és az jutott eszembe, lehet ez még család is 2O év múlva.

Azóta többször eszembejut ez más anyukák láttán is. Persze van aki szimpi :-D

2011. ápr. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!