Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott a jövőbeli...

Más is szokott a jövőbeli családjára gondolni?

Figyelt kérdés

Még nem tartok ott hogy gyerekem legyen, de mégis elalvás előtt sokszor akaratlanul is arra gondolok hogy majd milyen gyerekeim lesznek, meg milyen lesz az életem pár év múlva.


Más is csinál(t) ilyet?


2011. ápr. 24. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen :)

23 vagyok, most nincs parom se, megis gyakran gondolok arra, hogy milyen szep lesz az eletem egy szereto ferj es ket- harom gyerkoc mellett. Elkepzeltem, hogy fognak kinezni, mi lesz a nevuk, milyen hazban fogunk elni... Csak meg most egyedul tervezgete, de majd egyszer... :)

2011. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen :)

23/L vagyok, most nincs parom se, megis gyakran gondolok arra, hogy milyen szep lesz az eletem egy szereto ferj es ket- harom gyerkoc mellett. Elkepzeltem, hogy fognak kinezni, mi lesz a nevuk, milyen hazban fogunk elni... Csak meg most egyedul tervezgete, de majd egyszer... :)

2011. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen álmodozó.


Szerintem a "p...a" pedofília akart lenni...

2011. ápr. 25. 10:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak a pedofilia nem fér össze azzal, hogy nincs az álmomban feleségem. Meg különben is, ez elég durva feltételezés így ismeretlenben is.
2011. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy konkrét személyre gondolt akedves válaszoló, mondjuk pl Petya. Az már részletkérdés, hogy kis p- vel írta :)
2011. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én álmaim semmiről nem szólnak, nekem csak a valóság van. 4 gyerek, egy csodálatos feleség, stabil anyagi háttér, mindenem megvan amit csak szerettem volna 20 éves koromtól elérni, nincs és nem is lesz hitelem soha amibe belerokkannék, minden gyerekemnek biztos jövőt tudok biztosítani ha felnőnek. Én ezeket már nem álmodom, és nem kell gondolnom se rájuk szerencsére.
2011. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!