Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire segititek anyagila...

Ti mennyire segititek anyagilag a szuleiteket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire tudom. Sajnos rászorulnak, ezért minden hónapban egy fix összeget adok nekik, nem nagy összeg, de azért ez is segítség. Időnként veszek nekik ezt-azt, amiről tudom, hogy maguknak nem vennék meg.

Segítek elintézni mindenfélét, hogy ne nekik kelljen.

2014. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomnak minden hónapban utalunk egy összeget ami kiegészíti a nyugdíját, és hogy ne legyen olyan gondja, hogy gyógyszert vagy ételt vegyen. Apám jó nyugdíjat kap, de őt is igyekszünk segíteni ahogy tudunk.. Bár apámnak a 2 nagyobbik nővérem is segíti. (anyósomat csak mi, a másik két gyereke nem igazán)
2014. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindegyik szülőnek nagyobb a nyugdíja, mint a mi keresetünk, így inkább ők támogatnak minket, bár nem kérjük, de néha maguktól ránk tukmálják.
2014. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyósomnak mi is adunk egy fix összeget havonta, meg ha úgy van vásárolunk neki ezt azt. Férjem tesója családostul ott él nála, de egy fillért nem adnak semmibe. Sajnálom, mert nagyon jó lelkű asszony.

Az én szüleim hála Istennek nem szorulnak segítségre.

2014. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én szüleim már nem élnek, feleségemnek is csak az édesanyja. Neki a gyógyszereket, fülhallgató elemeket, illetve a vercukormérőjébe a tesztcsíkokat megvesszük.

Illetve gyakran 2 hétre hozzánk költözik, és akkor még fűteni sem kell otthon, koszt-kvártélyt kap nálunk, illetve kiunokázhatja magát. Ha megunja nálunk, hazabuszozik. Otthon nála nem csak este van társasága, hanem a szomszédokkal nap közben is tud pletyuzni.

2014. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én szüleim és a nagynénémék úgy segítik a mamámat hogy bevásárolnak neki, illetve télen hol itt-hol ott lakik. Egyébként pénzt nem kell neki adni, inkább ő ad nekünk, de boltba menni, takarítani, havat lapátolni, ilyeneket már nem tud, mert 97 éves.

Nagyon nem szereti ha pénzzel akarja valaki segíteni, volt már hogy vettem neki egy valami kaját és nem engedtem hogy kifizesse, és kiborult hogy ő még nem életképtelen., tud még gondoskodni magáról. Úgyhogy házimunkàval és télen lakással segítjük.

2014. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!