Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi utan mutattatok be a...

Mennyi utan mutattatok be a szuleiteket egymasnak? Info lent

Figyelt kérdés
mennyi ido utan mutattad be a baratod vagy baratnod szuleit a szuleidnek?légyszi korot is irjatok meg...ja és olyanra lennék kivancsi akiknek a szulei nem ismerték egymast már elotte mondjuk látásbol,hogy pl egy varosban vagy faluban laktak...kosziiiii
2010. febr. 28. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi 4 éve vagyunk együtt, de nem tervezem apám bemutatni párom szüleinek, mert akkor még jobban lenne rólam egy vélemény. (eddig is volt, fiatal vagyok, molett, szegény családból jöttem, blabla)

Párom szülei diplomások, az apja nagyon magának való, és nem akarom, hogy legyen még egy "indoka" köszörülni rajtam a nyelvét.

20/L

2010. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi még nem mutattuk be...de tervezzük. Elötte egyáltalán nem ismerték egymást.
2010. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemrég történt pont, 2 hónap ismeretség után. De fél év múlva esküvő és szeretnénk ha addig jól ismerék egymást.
2010. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2010. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én sem gondoltam komolynak, akkor egyáltalán nem, de most hogy esküvőre készülünk, fel sem merült bennünk, hogy ne ismerják egymást a szüleink, vagy hogy csak ott ismerkedjenek meg.
2010. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5,5 év után unokatesóm ballagására meghívtak minket és vittük anyósékat + anyám is meg volt hívva. Nem különösebben foglalkoznak egymással, utcán véletlen összefutnak 2 szót váltanak jelentéktelen dolgokról és kész.

Ekkor voltam 7 hónapos terhes az első unokával (esküvő később volt)

2010. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 20 hónap után találkoztak, nem akartuk, hogy csak a pár hónappal későbbi eljegyzés alkalmával találkozzanak csak. Akkor voltunk: 26/N, 30/F
2010. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 éve együtt vagyunk,majd ha pár év mulva összeházasodunk,akkor láthatják egymást

amugy felesleges

külön világ,utána csak a felesleges susmogás lenne...

2010. márc. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!