Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta babátoknak mutattátok...

Mióta babátoknak mutattátok mi micsoda, mennyi idő után jegyezte meg? És mennyi idősen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így konkrétan nem jegyzetem meg, szinte folyamatosan.
2011. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fiam 10 hónapos volt a napokban! Eddig nem figyelt rám, csak játszott, én mondogattam neki mi micsoda, építettem neki kockából tornyot, ő mindig lerombolta, próbálkoztam a kérem-tessék-kel, eddig minden látszólag eredménytelen volt. De most, az elmúlt héten, mintha minden "beérett" volna. Mutatok neki két képet, megkérdezem melyik a kutyus, megmutatja, melyik a cica, megmutatja. Az építőkockákat is próbálgatja egymásra rakni, ill. eddig nem akart semmit elengedni a kezéből, most ha nála van valami, nyújtom a kezem, és mondom, hogy kérem, már adja is, megköszönöm, aztán vissza, tessék, és elveszi:) Aranyos, és látványos, ahogy fejlődött az elmúlt napokban. Ugyanez igaz a fizikai fejlődésére is, egyre többet áll magába, gyakorolgat, és élvezi, hogy sikere van. Persze mindig megtapsoljuk, meg nagy örülés:)


Te gyermeked mennyi idős?

2011. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez annak számít, nekem az 5 honapos kislanyom nagyon figyelmes mostanaban. Szuletese ota, ha valamire ranezett? En kommentaltam, mi az. Maci, tv, virag. Most ha megkerdem, hol a zsiraf? Ranez...vagy keresi a szobaban.
2011. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 hónapos korában vettem észre, hogy csomó mindent tud a kislányom. Pl. több testrészét megmutatta, holott konkrétan nem tanítottam neki, de fürdés közbe mindig mondtam, hogy épp mit mosok meg, valószínű innen jegyezte meg. Innentől kezdve már tudatosan mutogattam neki a dolgokat, de már előtte is nagyon sokat beszéltem hozzá.
2011. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!