Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mutattátok be a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutattátok be a párotokat?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátom 25 éves. Két hónapja vagyunk egy pár, de már előtte is ismertük egymást.

Egyenlőre csak heti egyszer, kétszer tudunk találkozni a távolság miatt. Mindketten más városban vagyunk.

Szeretném bemutatni a szüleimnek. De nem tudom , hogy ezt hogy mondjam neki, mert tolakodó sem akarok lenni.

A barátom szokott érdeklődni a szüleimről , valamint szokta mondani hogy üdvözli őket.

Ez azt jelent hogy már szeretné ha bemutatnám otthon?

Valamint honnan tudhatnám meg hogy ő mikor akar elvinni haza?


2011. febr. 27. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

én egy hónapja jártam a csajommal, mikor "filmezés" címszó alatt elhívott hozzájuk.

Találkoztam szüleivel, kézfogás, bemutatkozás, vacsi (külön), majd elvonultunk.

Én szerettem volna beszélgetni kicsit a szüleivel ,de bnőm azt mondta, nem szükséges, és már rángatott a szobája felé....:S

Most 3 hónapja vagyunk együtt, de itthon még mindig nem mutattam be, de volt már nálunk (úgy csináltam ne legyen itthon senki), titokben tartom amíg tudom, muterék tudják, hogy van valakim, de fogalmuk sincs ki az....nem is baj, jobb ha minél később tudják meg.

2011. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 2 hét után mutattam be..amikor elhívtam magunkhoz egy kicsit filmet néztünk meg ilyenek...akkor ismerkedett össze a szüleimmel és azóta is nagyon jóban vannak...nagyon szeretik őt a szüleim és a tesóim is és engem is az ő szülei...akkor mutasd be amikor úgy érzed eljött az idő...egyébként meg előtte jó ha mesélsz nekik a barátodról
2011. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én megkértem úgy a 3.hónapnál,h mikor jönnek anyámék legyen itt,bemutatás,közös ebéd,beszélgetés,úgy 2órás volt az egész.Ő olyan 5hónap után mutatott be,ott is közös ebéd volt,dumálás.Bírják őt a szüleim és engem is az övéi:)Már 2éve járunk,és azért már elég sokszor találkoztunk egymás szüleivel,de a szüleink még nem ismerik egymást(na én attól félek inkább...)24N
2011. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!