Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotokat mikor mutattátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokat mikor mutattátok be a szüleiteknek? (hány nap/hét/hónapra rá)

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint a párom, akkor ha már biztos. Függ attól, hogy milyen a neveltetésed, hazaviheted-e. Nálam fontos még, hogy nem szeretek mindenkit beengedni a hálószobámba, mert akkor folyton ott látom magam előtt, amikor nincs is ott, vagy szakításnál ez borzasztó sokára törlődik. De ha stabil a kapcsolat akkor bármikor.
2009. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1 éve voltunk együtt mikor otthon "meg lett mutatva",meg énis meg lettem mutatva...nem azért mert előtte titkolva lett volna,vagy bármi,de kolis voltam,ő is egyetemista,kényelmesebb volt nálam lenni,mint bármelyikönkhöz lemenni...

22/L

2009. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

a szuleimnek es az o apukajanak kb fel ev utan. (bar az en szuleim tudtak rolunk az elso 2 het utan mivel 1 kozos ismeros elpletykalta)

az anyukajanak par het utan bemutatott. a nagyijanak pedig szinten fel ev utan, de elotte mar voltam nala ugy h otthon volt a nagyija (vagy nem) csak nem tudta h ott vagyok :p es o is volt igy nalam. eleg izgi volt :))

2009. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

légyszi a korotokat is írjátok le :)

2009. júl. 5. 11:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam attól függ h mien kapcsolat alakul ki.. mert ha csak egy ien futó akkor általában el se mondom a szüleimnek viszont ha komoly általában már az első hónap után tudom :) és akkor kb.
2009. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 16/L
2009. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 hónappal azután hoztam haza elsőnek a barátnőm, miután összejöttünk
2009. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

én 23/L párom 30


Én egy év után mutattam be,mikor már biztos volt,hogy együtt maradunk.Ja...és most már a férjem :-D

2009. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom 2 hónap utána lett bemutatva én meg olyan 5 hónap után
2009. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után. Akkor 16évesek voltunk. Azóta is együtt vagyunk. :)

19/L

2009. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!