Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotokat mikor mutattátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokat mikor mutattátok be a szüleiteknek? (hány nap/hét/hónapra rá)

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 11:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De gondolom, amíg nem mutattátok be, addig nem is vittétek őt hozzátok haza, nem?
2009. júl. 5. 12:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 hét után megismertem barátnőm szüleit, ő meg olyan 1 hónap után az enyémet.

23/f

2009. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

az 1 év után bemutatós lány vagyok...én voltam náluk többször,de szülők nem voltak otthon...de nem mert kerültem őket,hanem mert a házat éjjelre nem ajánlatos egyedül hagyni,igy én mentem hozzá akkor

22/L

2009. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
egy év után volt a bemutatás,a szülők tudtak rólunk,de nem mentünk egymáshoz,csak randizgattunk.Szép időszak volt.
2009. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
En az elso komolyabb paromat (16 eves vagyok MOST, akkor voltam 13, masfel evig tartott) nem mutattam be mert anyuek elleneztek volna. A mostani parommal is majdnem masfel eve vagyunk egyutt, elso heten bemutattam, mert tudtam hogy tartos lesz, anyuek szeretik azota is. A szuleinek is bemutatott az elso adando alkalommal, (majusba jottunk ossze) augusztusba megvoltam hivva unokahugai keresztelojere, ott meg az egesz familynek bemutatott. :)
2009. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Másfél év alatt még nem látták. Eleinte nem érdekelte őket, direkt megmondták, hogy nem kíváncsiak rá, most meg állandóan dolgozik, mikor eltudnánk utazni bemutatni őt. Mikor ő nem dolgozik, akkor meg én igen. Bár most sem érdeklődnek iránta, csak már nem mondják, hogy oda ne vigyem, meg nem kíváncsiak rá.


...


Engem egy hónap után bemutatott.

2009. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, olyan 1-2 hét után mutatott be a barátnőm, itthon első pillanattól kezdve tudták. De amúgy teljesen felesleges ennek olyan nagy feneket keríteni.
2009. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5 hónap után mutattam be. 27/f
2009. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A barátom 1 hét után, én pedig 1 hónap után kb.

Nála éreztem, hogy komoly lesz a kapcsolat. Másfél éve vagyunk együtt boldogan! :)

18/L--barátom 20

2009. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!