Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem akar gyereket....

A párom nem akar gyereket. Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Meg akarom kerni a baratnom kezet. Mar a gyuru is megvan. 4 eve vagyunk egyutt es eddig valahogy nem nagyon kerul szoba a gyerek tema max 1szer 2szer de nem ereztem ilye negativitast felole. Itthon beszelgettunk az eljegyzes utan hogy eskuvo, gyerekek. Amikor szoba hoztam a gyerek szot majdnem elejtette a a poharat , hogy tudom en hogy o gyuloli a gyerekeket? En meg csak neztem hogy nem igazan. Elkeudet peldakat felhozni:tesomek gyereket se fogta meg soha amikor tesom felajanlotta, ha gyerekkel szallnak fel a villamosra,buszra kepes atfurakodni a tomegen hogy minel tavolabb legyen toluk stb. Es igy utolag ahogy sorolta ra kellett jonnom hogy tenyleg igy van. Felsorolta hogy az egesz terhesseg egy gusztustalan folyamat. Hogy o nem azert tancolt 10 evig hogy egy gyerek tonkretegye az alakjat, hogy sokba kerul o meg nem akarja erre kolteni a penzt, hogy budosek es o nem pelenkaz, nem kel ejjel, hogy sirnak , nyaladzanak gusztustalan az egesz ugy ahogy van. Meg amugyis nekem semmi gondom nem lenne vele mert neki kell otthon rohadnia evekig, nem lesh tarsasagi elete es nem akar egy babakocsit tolkgato, turkalobol vasarolo tehen lenni. Na most mi legyen. Naratnomet imadom szeretem. Amugy tenyleg tunder. Sut,foz,takarit,bombano,intelligens,muvelt tarsasagi ember es kituno a munkajaban de a gyerekekhez ugy viszonyul mintha valami altala utalt kajat kene megennie.
2014. okt. 10. 09:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
46%
Leülhetsz Pontozógép 40-es, szövegértés 1-es. Azzal kezdtem, nem az itt a fő baj, hogy nem akar kölköt.
2014. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen alapvető kérdésben ennyire nem egyeztek meg, akkor szerintem érdemes átgondolni hogy házasodjatok-e.

Mondom én ezt úgy, hogy nem akarok gyereket, bár nálam nem a terhesség maga vagy a kakis pelenka a gond, de nem részletezném, mivel a kérdés nem rólam szól. Én megmagyaráztam ezt a kedves páromnak és közöltem, hogy ha valaha el akar venni akkor ennek tudatában tegye, ha pedig ő jobban akar egy gyereket mint engem, akkor fájó szívvel de elengedem, keressen magának olyan nőt, akivel ebben egy véleményen van. Ő úgy döntött, hogy számára sem olyan fontos a gyerek, hogy amiatt engem elhagyjon.

Érdemes lett volna ezt hamarabb szóba hozni ha a kapcsolat már ott tart, hogy házasságot terveztek. Szerintem most várj egy pár hónapot, tedd magadban helyre a dolgot és döntsd el, fontosabb a gyerek, mint a nő? Esetleg felajánlhatod neki az örökbefogadást is, mint alternatívát: neki nem kell szülni és ha kicsit nagyobb (3-49 éves gyereket fogadtok örökbe, a kisbabákkal járó gondok sem hárulnak rá. És még a gyerek nemét is kiválaszthatjátok.


_R_

2014. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
(3-4) éves gyerek akart lenni, nem 49
2014. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
61%

Nem, te így kezdted:


"a gyűrűzést felejtsd el, kérdező-- ilyen önző szemléletű némberrel ne alapíts családot."


Bocsáss meg, ha ezen már nem lépek túl, mivel ez felettébb pejoratív.


(Ha nem tetszik a pontszámod, akkor legközelebb legyél kicsit kevésbé primitív és alpári. :) )

2014. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

A tipikus példája amikor nem is ismerik egymást az emberek,de már házasodni akarnak.


Ezekből lesz a sok diszfunkcionális család.

2014. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értek azzal,hogy aki néha kicsit pejoratív még nem lehet intelligens.


Egyrészt,maguk között mondta,nem társaságban.

Az embereknek egymást néha látniuk kell kicsit naturálisabb stílusban is.Nem lehet mindig finomkodni,az nem valami közvetlen.


Másrészt,akik finomkodva mondják meg,belül ők is megfogalmazzák pejoratívan is:D


Amúgy,meg ha csak ezek a felsorolt dolgok az indokok,még később lehet gyereketek.

Örökre is fogadhattok,nem feltétlen csecsemőt.

Amikor már megunja a társasági életet.

Sok árva vár szerető családra.

2014. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Örökbe
2014. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!