Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem akar gyereket....

A párom nem akar gyereket. Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Meg akarom kerni a baratnom kezet. Mar a gyuru is megvan. 4 eve vagyunk egyutt es eddig valahogy nem nagyon kerul szoba a gyerek tema max 1szer 2szer de nem ereztem ilye negativitast felole. Itthon beszelgettunk az eljegyzes utan hogy eskuvo, gyerekek. Amikor szoba hoztam a gyerek szot majdnem elejtette a a poharat , hogy tudom en hogy o gyuloli a gyerekeket? En meg csak neztem hogy nem igazan. Elkeudet peldakat felhozni:tesomek gyereket se fogta meg soha amikor tesom felajanlotta, ha gyerekkel szallnak fel a villamosra,buszra kepes atfurakodni a tomegen hogy minel tavolabb legyen toluk stb. Es igy utolag ahogy sorolta ra kellett jonnom hogy tenyleg igy van. Felsorolta hogy az egesz terhesseg egy gusztustalan folyamat. Hogy o nem azert tancolt 10 evig hogy egy gyerek tonkretegye az alakjat, hogy sokba kerul o meg nem akarja erre kolteni a penzt, hogy budosek es o nem pelenkaz, nem kel ejjel, hogy sirnak , nyaladzanak gusztustalan az egesz ugy ahogy van. Meg amugyis nekem semmi gondom nem lenne vele mert neki kell otthon rohadnia evekig, nem lesh tarsasagi elete es nem akar egy babakocsit tolkgato, turkalobol vasarolo tehen lenni. Na most mi legyen. Naratnomet imadom szeretem. Amugy tenyleg tunder. Sut,foz,takarit,bombano,intelligens,muvelt tarsasagi ember es kituno a munkajaban de a gyerekekhez ugy viszonyul mintha valami altala utalt kajat kene megennie.
2014. okt. 10. 09:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
46%

"Amit én régen szeretetnek hittem azt ma már tudom hogy csak ragaszkodás volt a részemről."

Sajnálatra méltó ember vagy. Nem ez a természetes, nálad valami komoly lelki probléma van.

2014. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
51%

"Nem ez a természetes, nálad valami komoly lelki probléma van."


Egyszerűen csak pszichopata, addig "szereti" az anyját amíg kaját kap tőle, a gyerekvállalást is csak valami érdekként tudja elképzelni és nem képes felfogni, hogy más pusztán szeretetből csinál valamit, és nem azért, hogy valami haszna legyen belőle.

2014. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
83%

Úr isten, a barátnőd mintha csak én lennék.

Nem tudom a leírás melyik részével van bajotok, mert mind igaz és jogos. Kicsit naturalista stílusban adta elő, de attól még igaz. Bármelyik barátnőm beszél nekem a terhességéről/gyerekéről, minden csupa rózsaszín és pillecukros. De attól én még látom a karikákat a szemük alatt, tudom hogy jóval kevesebbet járnak el bárhova, nagyon be kell osztaniuk a pénzt, mindenek kétszer megnézik az árát, folyton előre kell tervezni, bármiféle hirtelen ötlet elképzelhetetlen. Látom ahogy takargatják a megváltozott testüket, érzem rajtuk hogy türelmetlenebbek, ingerültebbek.

Köszi, nekem ez nem kell.

Nem hiszem, hogy megváltozna a véleménye, erre ne igazán alapozz. Ő kiterítette a kártyáit, most neked kell döntened. Szerintem mindkettőtöknek jobb lenne, ha olyan társat találnátok, akivel egyezik az életfelfogásotok.

2014. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
64%

Hat csatlakozom. En is vmi kimondhatatlan ellenszenvet erzek a gyerekek irant. Pedig jo gyerekkorom volt, nem vagyok egy , maganak valo paraszt de megis, ha gyerekkel kell egyutt lennem egy legterben (aki raadasul 10 ev alatti) inkabb menekulok. Szamomra semmi szeretheto nincs bennuk. Hm...

Megertem a baratnodet ilyen szempontbol de teged nem. Mit akarsz tole? Miert nem hagyod el? Nem vallotok egy nezetet, ennek hosszu tavon semmi ertelme. Vagy le akarsz mellette huzni eveket , hat ha meggondolja magat? Erre inkabb ne alapozz. Inkabb valjatok kulon, es talaljatok meg az igazi tarsatokat az eletben.

2014. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, nem mindenki szereti a gyerekeket. Én mondjuk imádom őket, viszont rühellem a kutyákat. Emellett homofób vagyok és rasszista.

Nem vagyunk egyformák, és ez így van jól.

A lehetőségeid:

1, szétmentek és mindenki keres magához passzoló partnert

2, elfogadod, hogy a csaj nem akar gyereket, mert hát ugye neked attól még lehet nyugodtan ;)

3, felcsinálod, oszt majd megbékél a gondolattal

2014. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
62%

Elképzelhető hogy később megváltozik a véleménye, hiszen folyamatosan változunk az évek múlásával. Sosem akartam gyereket én sem, házasságellenes is voltam. Mégis volt aki miatt megváltozott ez bennem és hozzámentem a férjemhez. Gyerekünk még nincs, de már kacérkodom a gondolattal, szóval már nem taszítom el magamtól ezt a témát úgy, mint eddig egész életemben igen. Lehet a barátnőddel is így lesz.

Az is lehet hogy ez soha nem fog megváltozni nála. Egy biztos, csak úgy vedd el, ha képes vagy gyerek nélkül élni. Legfeljebb ha mégis bevállalja akkor kellemes meglepetés ér. Egyébként lehet gyerek nélkül is élni teljes életet. Csak kettőtökön múlik a minőség. Továbbá ott az örökbefogadás, amikor az alak megmarad és kihagyjátok a nyáladzós, este felkelős, pelenkázós időszakot. Mindjárt egy okos, világra nyitott 3-4-5 éves gyerekkel indultok :)

2014. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk pont ugyanígy volt. Én vagyok a lány, és szóról-szóra egyet értek a barátnőddel.


Mivel a vőlegényem felfogta, megértette, amit én mondok, és szereti a gyerekeket, ezért tökéletes megoldára jutottunk. Mivel én jobban keresek, és ki nem állhatom az otthonlétet, ezért ő marad otthon a babával. Alig várja már, és nagyon készül rá. Ez így tökéletes mindenkinek. Nekem megmarad a karrierem és az élete (amiért olyan sokat tanultam és tepertem), ő babázhat (amit imád, és sosem votl különösebben teperős a melóban, amit imádok benne), és még babánk is lesz. :) Mindenki happy. Beszéljétek meg, hátha ti is juttok majd valamire. :)

2014. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked kell döntened,tök mindegy,hogy kinek mi a véleménye,és itt ki akar gyereket meg ki nem.El tudod képzelni az életed saját gyermek nélkül?
2014. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
14%

a gyűrűzést felejtsd el, kérdező-- ilyen önző szemléletű némberrel ne alapíts családot. (nem az a fő baj, hogy nem akar gyereket, a többiben van a nagy baj)

A jövő perspektívája a következő:

20 évesen egy lány megfürdik (víz+szappan), felvesz egy párszáz Ft-os rongyot és gyönyörű.

30 évesen tennie kell érte.

40 évesen sokat kell tennie érte, költséges dolgokat - a gatyádat ráfizeted, és utódod sincs.

50 évesen a tatarozás költségeibe belepusztulsz az árokszélen.+Nyugodjál békében.

2014. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
39%

Micsoda szemléletmód utolsó... Gratulálok :/


Ha a te asszonyodról is így vélekedsz, akkor biztos nagyon jó a kapcsolatotok... Meg egy kicsit az jön le, hogy kb keltetőgépnek nézed a "némbereket", minrh a anpknek az egyetlen életük értelme a szülés lenne... Ez már nem az a világ, csak szólok...

2014. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!