Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lennél büszkébb a...

Mikor lennél büszkébb a fiadra, ha orvos lenne vagy nyomozó?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nekem kéne döntenem mi szeretnék lenni, de eközött a kettő között vacilálok már régóta.. és szeretném ha büszkék lennének rám
2014. szept. 30. 11:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%
Mindegyikre büszke lennék, de igazából akkor a legjobb, ha szereti amit csinál, és sikeres benne.
2014. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sem ettől függ, hogy büszkék lesznek-e rád, de valahogy az orvost nagyobb presztízsűnek érzem. Egy szülő pedig jobban örül, ha a gyereknek biztonságos munkahelye van, és bár a nyomozó nem egyenlő azzal amit a filmekben látunk mégis hajlamosak úgy felfogni. Szerintem orvos.
2014. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2014. szept. 30. 13:03
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha választani kell, akkor az orvosra. Szerintem a nyomozók kapcsán még mindig él az emberekben az a kép, hogy ők is csak rendőrök, a rendőrök meg buták. persze valószínűleg a nyomozók nem buták, de az orvos legalább mindig orvos:D
2014. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem a foglalkozásán múlik, hogy büszke e a szülő a gyerekére. Amúgy a kettő közül szerintem inkább az orvos, de csak akkor tudnék büszke lenni akkor is rá, ha "ember" tudna maradni minden körülményben.
2014. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%
Az orvos sosem alszik, sosincs otthon, és hatalmas a felelőssége. Nem örülnék neki, ha inkább élne a kórházban, mint a családjával. A nyomozó esetében a testi épségét félteném, nem a sorozatokban élünk, ez Magyarország. Maholnap kinyírhatják. Akármit is csinál, büszke lennék rá, de ezeket tuti gondolnám.
2014. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 kovpet ***** válasza:
67%
TE mi szeretnél lenni?
2014. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%
Egyik se egyszerű pálya. Én amúgy akkor lennék a legbüszkébb ha azt látnám, hogy a saját lábán is megáll tud önállóan döntést hozni és boldogul. Szerintem az orvos jobb választás, de ezt csak a két pálya közti személyes vélemény büszkeségben nem befolyásolna. Fontos a munka persze, de fontosabb hogy elégedettnek kiegyensúlyozottnak lássam.
2014. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18%
Akkor, ha az lenne, ami igazán szeretne lenni, és amiben tényleg jó. Jobban örülnék egy tehetséges, ügyes pék gyermeknek, mint egy megkeseredett, tehetségtelen agysebésznek.
2014. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nehéz döntés mert én sem tudom, mi lenne a legjobb.A szüleim szeretnék hogy orvos legyek, nekem is tetszik, viszont nyomozó is szívesen lennék. A nemzetvédelmi egyetemre és az orvostudományira is felvenénnek, lett annyi pontom, ezért halasztottam egy évet mert nem tudok dönteni hova menjek.
2014. szept. 30. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!