Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvos szülőknek mennyi idejük...

Orvos szülőknek mennyi idejük és energiájuk jut a családjukra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Semmivel se kevesebb mintha más területen dolgozna. Igaz állandóan képeznie kell magát, de jó időbeosztással mindenre van idő. Ha valaki fizikai munkás, el megy reggel 5-kor munkába , délután 15-16 között ér haza. Nő ekkor megy bevásárolni, a férfi amihez ért a konyhában , vagy esetleg begyüjti a gyerekeket iskola óvoda stb. Össze kell dolgozni
2014. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
A három műszakos gyári munkásnak sokkal kevesebb ideje jut a családjára.
2014. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem elegendő.

Legalább 2-3 szor több időt szeretnék a gyerekeimmel tölteni, és nagyon utálom hogy távolodunk egymástól.

2014. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát kevesebb,mint azoknak akik 8-16-ig dolgoznak,amikor a gyerekek suliba vannak.De még mindig jobb,mint 3 műszakban..
2014. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Apám háziorvos. Hétköznap dolgozik csak, reggel 8-tól délig. Utána még házhoz megy 1-2 fekvőbeteghez, ezzel max. délután 2-re végez. Fél órán belül hazaér. Ez mindig így volt, gyerek koromban is. Hamarabb hazaért, mint anyum, aki jegyzőként dolgozik egy önkormányzatnál. Sokszor apám vitt és jött értem suliba, sőt többször, mint anyám. Néha előfordult, hogy ügyelt, de ezt már azóta eltölték, vagy nem tudom, és évek óta nem jár éjszakára. De amikor járt is, kb. havi egyszer fordult elő. Szóval én nem tapasztaltam, hogy kevesebbet lenne velünk. Kórházban dolgozóknak is gondolom 8 óra egy műszak max., kivéve ügyeletkor. Nem hinném, hogy minden orvos 12-14 órázna megállás nélkül.
2014. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amennyit szakítanak rá. Csak beosztás, előrelátás kérdése. Az orvosok pedig általában nem földbuta emberek. :)
2014. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy traumatológus és egy labor orvos barátunk. Elég katasztrófa az időbeosztásuk, legalábbis család szempontjából. De régen rosszabb volt, amikor az ügyelet úgy nézett ki, hogy héfői ügyelet a héfői 8 órás műszakra jött és majd kedden du 4 kor mehetett haza. Szabadnap meg csak a hétvégéért járt.
2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is orvosnak készülök, de elbizonytalanodtam a család kérdés miatt.
2014. jan. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!