Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lennél büszkébb a...

Mikor lennél büszkébb a fiadra, ha orvos lenne vagy nyomozó?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nekem kéne döntenem mi szeretnék lenni, de eközött a kettő között vacilálok már régóta.. és szeretném ha büszkék lennének rám
2014. szept. 30. 11:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Lehetsz akár takarító, akkor is büszkék lennének rád, ha a munkádat pontosan, szépen, rendben végeznéd el. Nem úgy van, hogy azért büszkék rád, mert miniszter/pék/tanár lettél, hanem AHOGY dolgozol.


DE ha mindenképp választani kell, én az orvost választanám, viszont elhivatottság nélkül nem leszel jó orvos.

2014. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mindegy lenne, a lényeg, hogy amit választasz, azon belül érj el sikereked, érezd magad sikeresnek.
2014. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Mindkét esetben büszke lennék rá.

Nem az számítana, hogy mi a szakmája, esetleg mi a szakma presztízse, vagy mennyi az érte járó bére- a lényeg, hogy szeresse, tisztességgel tanulja- végezze el, lássan rajta, hogy elégedett a választott hivatásával.

Egy normális, szerető szülő szerintem így gondolkodik.


Ha még gondolkodsz, akkor beszélgess erről a szüleiddel- hátha vannak ismerőseik, barátaik, akik orvosok vagy nyomozók- esetleg megkérhetnéd őket arra, hogy engedjék meg, hogy beszélgess ezekkel az emberekkel a munkájukról, a tanulmányaikról, a mindennapokról, vagy ha lehetőségetek van rá, akkor szétnézni a munkahelyükön.

2014. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy. Amelyikben ő jól érzi magát és ezáltal sikeres és boldog tud lenni. Ha ezt az orvosi pályán éri el, akkor legyen orvos, ha meg szakácsként akkor legyen az. Ne büszkeségből válassz.
2014. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
párom orvosnak tanul, én bűnügyi területet tanulok. mindenhol komolyabban veszik őt, mint engem, ha a szakmára kerül szó, a családja is érzékelteti velem, hogy nem érek fel a fiacskájukhoz.
2014. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha rendes ember lenne.
2014. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
akkor lennek buszke ra ha szeretne amit csinal es boldog elete lenne. tokmindegy hogy orvos vagy nyomozo vagy tuzikovacs, lexarom a tekintelyelvu baromsagot.
2014. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
42%
Egyik sem. Akkor lennék rá büszke, ha önmaga lenne. Amíg nekem nyal, addig nem felnőtt. N30
2014. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
Ha boldog lenne azzal, amit választ.
2014. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 csabika1971 ***** válasza:
69%

Tök mindegy, az a lényeg a szüleid szemében mindig rendes ember légy. És akkor is büszkék lesznek rád ha közrendőr vagy éppen ápoló vagy.

Ez fordítottan is igaz, lehetsz rendőr főnyomozó vagy agysebész, ha szüleid szerint nem vagy más mint egy gazember.

2014. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!