Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő terhes, de nem...

Ha egy nő terhes, de nem tudja hogy kié a gyermek, a párjáé vagy a szeretőé akkor mit tud tenni?

Figyelt kérdés
Apasági vizsgálatot csak a szülés után lehet csináltatni, addig boldogan várja a babát a párjával miközben lehet, hogy nem is az övé? Azt nyilván nem mondhatja hogy " drágám képzeld babát várok, de nem biztos hogy te vagy az apja, majd 9 hónap múlva kiderül" Viszont a szerető sem sima szexpartner, pont egy családcentrikus férfi aki köztudottan szeretne gyereket, szóval ha megtudná hogy az övé, igényt tartana rá, és a nővel is komolyabbra fordítaná a kapcsolatot. De hogy lehet kibírni a terhesség idejét, ilyen kétségek közt?
2014. szept. 15. 20:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30 korrekt és jó tanács. (nem látom a kérdező leírásában,hogy "férj"... A "párja", de szexparter is becsúszott a mondatba, negatív kontextusban, de azért valamiért ott van a "egy családcentrikus férfi aki köztudottan szeretne gyereket" előtt. Tehát sűrű, kibogozhatatlan, és valóban dns vizsgálatra vár a kétségek közt tengődő hölgy.
2014. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

26-os vagyok. 27-es, rossz szemszögből közelíted meg. Az, hogy nekem melyik verzió mennyire rossz, egyszerűen nem volt szempont.

28-as, nem tudom, hol olvastad, hogy végül szétmentünk, de persze valóban sérült kapcsolatba érkezett a gyerek. Maga a teherbeesés és a hűtlenség joggal felróható, de a gyerekkel a hasamban azért igyekeztem a körülményekhez képest legjobb döntéseket hozni. Más mentalitású szeretővel, mondjuk egy olyannal, aki el akarna szedni a páromtól, vagy más párral, mondjuk olyannal, akivel mindent meg tudunk beszélni, talán más döntések a legjobbak. Nekünk viszont így volt jó, ahogy volt, ha már kialakult ez a faramuci helyzet.

29-es, biztos klasszabb 9 hónapja lett volna mindenkinek, ha nincs bizonytalanság az apa kilétét illetően. Én nem is azt állítom, hogy az a klafa, ha nem tudjuk, ki az apa. Hanem azt, hogy ha már így alakult, hogy nem tudjuk, akkor személy szerint nekünk így volt a lehető legjobb: kivárni. Nem értem mennyivel lett volna jobb az így is úgy is bizonytalanságban fejlődő magzatomnak az, ha még balhék is övezik.

2014. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Természetesen nem akartam felróni se Neked se a Kérdezőnek semmit...szerintem mindenki követel el hibát..(hiba alatt természetesen nem gyerekeket értek:)

Kérdező mondjuk jó rég nem reagált ránk...

Még a szerető érdekes szerintem a legkevésbé...a párjával és annak családjával (ez nem csak két ember sztorija) megtenni azt, hogy hallgatok és esetleg szülök egy gyereket a szeretőmtől...hát ott nem lenne visszaút...és ha öt év múlva kiderül egy véletlen elszólásból, hogy kétséges volt az apa?

2014. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nézd, nyilván nem véletlenül csináltunk apasági tesztet a párommal. Ha mindketten teljesen meg vagyunk győződve arról, hogy más az apa, akkor semmi szükség nem lett volna rá. Csak épp nem beszéltünk a bizonytalanságunkról, mert minek. Hallgatólagosan ugyanazt gondoltuk. Nem változtatna semmin, ha most beszélnénk róla.
2014. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni, hogy "Ha mindketten teljesen meg vagyunk győződve arról, hogy Ő az apa, akkor semmi szükség nem lett volna rá."
2014. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!