Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő terhes, de nem...

Ha egy nő terhes, de nem tudja hogy kié a gyermek, a párjáé vagy a szeretőé akkor mit tud tenni?

Figyelt kérdés
Apasági vizsgálatot csak a szülés után lehet csináltatni, addig boldogan várja a babát a párjával miközben lehet, hogy nem is az övé? Azt nyilván nem mondhatja hogy " drágám képzeld babát várok, de nem biztos hogy te vagy az apja, majd 9 hónap múlva kiderül" Viszont a szerető sem sima szexpartner, pont egy családcentrikus férfi aki köztudottan szeretne gyereket, szóval ha megtudná hogy az övé, igényt tartana rá, és a nővel is komolyabbra fordítaná a kapcsolatot. De hogy lehet kibírni a terhesség idejét, ilyen kétségek közt?
2014. szept. 15. 20:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon boldogan várhatja, amikor azt se tudja, kitől van....
2014. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Hogy varhatnad boldogan a paroddal a babat ha egyszer magcsaltad?Ha meg a masikat szereted miert nem vagy vele.En elhagynalak mindkettö helyeben.Vagy utanaszamolsz,vagy apasagi teszt.
2014. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy a nő, aki lehet, hogy a szeretőjétől terhes, boldogan várja a babáját a párjával. Ha valaki szeretőt tart, jó eséllyel nem szereti a párját, de valami miatt gyáva őt elhagyni. És hogy lehet kibírni azt, hogy úgy van együtt valakivel, hogy közben mást szeret? Lehet, hogy ezen kellene elgondolkodni, mielőtt gyereket vállal. És ha kiderül, hogy a párjáé, akkor a szerető szerető marad? És ha kiderül, hogy a szeretőtől van a gyerek, akkor majd dobja a párját? Csak szerintem undorító hozzáállás ez?
2014. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Már terhesség alatt is lehet ilyet csinálni, de kell a feltételezett Apa is hozzá (legalább az egyik)


[link]

2014. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatná? Ha a nő képes volt olcsó riba.nc lenni, aki védekezni is elfelejtett, akkor vállalja a következményeit. A szerető is nagyon családcentrikus férfi lehet, ha olyan nővel kezd, akivel tudja, hogy csak titokban lehet együtt.
2014. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Még annyit hozzá tennék, hogy ez 10x annyiba kerül mint szülés után a normál dns teszt
2014. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Pedig máshogy nem megy...csak akkor szülje meg, ha tuda vállalni egyedül is...a fiúknak meg szint kell vallani...
2014. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%
Én az ilyen esetek miatt tenném kötelezővé az apasági tesztet minden szülés után! Igenis legyen joga megtudni a férfiaknak hogy biztos övék-e a gyerek! És számítson bűnnek az ha egy nő kakukkfiókát neveltet fel a párjával!
2014. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"a szerető sem sima szexpartner"


ja, nem? még az is lehet, hogy valamelyik sima szexpartneré a boldogan várt bébi

2014. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Pedig bizony, hogy mondhatja!


Számomra elég elszomorító, hogy az "természetes" és "magától értetődő", hogy valaki össze-vissza szexel hol a párjával, hol mással aztán amikor ennek következménye lesz, azt már hogy is várhatnánk el, hogy vállalja is az illető a felelőséget a tetteiért? Manapság ez már nem divat...

Azért beszélek ilyen magas lóról, mert én így "jártam". Azzal a különbséggel, hogy akkor mi a kislányom apukájával nem voltunk együtt, szakítottunk és nekem lett egy új partnerem, aki szerelemnek indult, aztán kiderült, hogy nem egészen olyan amilyennek én megismertem. Időközben elkezdtem összemelegedni a volt párommal, aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Abban a szent pillanatban leesett, hogy nem elég, hogy egy nem tervezett gyermekkel lettem várandós, de még csak azt sem tudom kié. Ez szörnyen hangzik, az is, de én vállaltam a felelősséget. Abban a pillanatban ahogy kiderült, hogy mi a helyzet, leültem a párommal és elmondtam neki, hogy mielőtt újra össze nem jöttünk hivatalosan is, volt egy másik férfi az életemben és most sajnos nem tudom megmondani kié is a gyerek valójában. Megadtam Neki azt a lehetőséget, hogy amennyiben így nem szeretni vállalni a babát, akkor elmehessen és új életet kezdjen. Ő akkor úgy döntött, hogy részt vesz az életünkben és, hogy vállaljuk be a babát. Igaz, sajnos azóta mi elváltunk (nem emiatt, egyszerűen nem működött már a kapcsolatunk) de sosem tudtam volna úgy élni mellette, hogy folyamatosan, nap mint nap hazugságban kelünk fel és fekszünk le. Szabad akaratot adtam Neki úgymond, mert ez minden embernek jár! Senkit nem kényszeríthetünk bele semmibe, pláne nem abba, hogy esetlegesen más gyerekét nevelje fel úgy, hogy erről még csak nem is tud! Ha van egy kis gerinc benned, igen is elmondod a párodnak, hogy mi is az igazság és ha szereted őt, nem vered át ilyen undorító módon... Ez nem csak a Te életed hanem az övé is!!! Ezt ne felejtsd el!

2014. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!