Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő terhes, de nem...

Ha egy nő terhes, de nem tudja hogy kié a gyermek, a párjáé vagy a szeretőé akkor mit tud tenni?

Figyelt kérdés
Apasági vizsgálatot csak a szülés után lehet csináltatni, addig boldogan várja a babát a párjával miközben lehet, hogy nem is az övé? Azt nyilván nem mondhatja hogy " drágám képzeld babát várok, de nem biztos hogy te vagy az apja, majd 9 hónap múlva kiderül" Viszont a szerető sem sima szexpartner, pont egy családcentrikus férfi aki köztudottan szeretne gyereket, szóval ha megtudná hogy az övé, igényt tartana rá, és a nővel is komolyabbra fordítaná a kapcsolatot. De hogy lehet kibírni a terhesség idejét, ilyen kétségek közt?
2014. szept. 15. 20:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább vetesse el azt a gyereket, én nem akarnék ilyen "családba" születni, ha anyám hülye r**anc, apámról meg azt se tudhatom, ő e az apám...ráadásul aki egyszer szeretőt tart, pláne komoly szeretőt, az sosem lesz igazi anya sem feleség. SZÉGYEN.
2014. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előbb kellett volna gondolkodni...


Az biztos,hogy a gyerek helyében én nem akarnék világra jönni egy ilyen környezetbe.

2014. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

20:26-os vagyok

Ha itt mindannyian elítéltétek a kérdésben szereplő nőt akkor miért vetitek el az én javaslatomat? A tisztességes nőknek nincs félnivalójuk, csak azok járnának rosszul vele akik meg is érdemlik. Szerintem igenis bűn abban a hitben tartani valakit hogy övé a gyermek amikor a valóságban nem. Miért kéne az olyan esetek felett szemet hunyni, amikor férfi a sajátjának hiszi a gyereket és mindent megtesz hogy jó apa és férj/élettárs/barát legyen miközben egy szörnyű hazugságban tartják?

2014. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%

Hú, de ismerős történet...

Csak annyit tudok mondani, igen, mondhattad volna az elején, hogy figyelj, nem biztos hogy a tiéd a gyerek. Nem kellett volna hozzámenni terhesen úgy, hogy nem vagy benne biztos, övé a gyerek. Szemét dolog, szemétség a férjeddel szemben, aki 9 hónapig imádja a gyereket és meg sem fordul a fejében, hogy nem az övé. Szemétség a gyerekkel szemben, ragaszkodik az apjához, bár igaz, még kicsi nagyon, és majd el fogja felejteni. Képzeld el azt az érzést, amikor egy ember hirtelen rádöbben, hogy nincs gyereke...

Hapsiddal jól jársz majd, gondolod? Tartott volna ígény a gyerekre meg rád, mielőtt egy másik ember életét tönkreteszitek!

2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Mond meg mindkettőnek, hogy 3-an vagytok "egyenlőre".

Aki hozzád tartozik, az kiáll melletted.

2014. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%

"Ha egy nő terhes, de nem tudja hogy kié a gyermek, a párjáé vagy a szeretőé akkor mit tud tenni?"


Elhúzni a búsba és nem nyomorítani mások életét.

2014. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
27%
Miért kell mindjárt ri***cozni? Vannak olyan helyzetek,teszem azt a férj kegyetlen módon magához láncolja a feleségét és akarata ellenére érvényesíti férji jogait,de közben az asszonynak már van új párja aki szereti,megbecsüli és felvállalja,amint szabadulni tud a rabságból! Nem film elhihetitek!Megtörtént! És a nő vállalva az esetleges testi bántalmazást,amit már úgyis megszokott,bevallotta a férjnek a szeretőjét már a kezdetektől,de a pasi betegesen ragaszkodott a házassághoz még így is!Szerencsére a szeretőtől volt a gyerek ! És az azóta már nem szeretővel hanem férjjel boldogan élnek míg meg nem halnak! Reméljük!:)
2014. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet állapítani az apaságot már most is. Ami az érzelmi részt illeti: amíg nem volt patriarchátus, addig nem volt ez gond. A férfiak nem voltak kiváncsiak, övék-e a gyerek, örültek a szerelmük gyerekének és nagybácsiként viszonyultak hozzá. Szeretnéd, hogy komolyabbra fordítsa a külső férfi a kapcsolatot? Mint a gyereke anyjával? Mert csak ebből az aspektusból fog erősödni a kapcsolat vele szerintem - az alapján, ahogy fogalmaztál.
2014. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%
Azért egy magára valamit is adó nő legalább tudja ki a gyereke apja.Nagy gáz vagy.szegény pasik
2014. szept. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
30%

Amikor én teherbe estem, szintén volt rá némi esély, hogy a szeretőmé a gyerek, bár elég csekély volt a valószínűsége.

Aztán elhessegettem a gondolatot, nem szóltam senkinek a kételyeimről, váltig állítottam, hogy nem lehet más az apa, csak a párom, hiszen nem voltam mással a fogantatás időszakában. Ám amint megszületett, mentünk is apasági tesztre (a párom ismert mint a rossz pénzt, csak épp a konkrét ügyeimről nem tudott, de nyilván biztosra akart menni ő is). Szerencsére azt az eredményt adta, amit vártam: a párom volt az apa. Nagy kő esett le a szívemről, és magabiztosan jelenthettem ki: én megmondtam, hát más nem is lehetett volna, hiszen nem voltam mással! Mindenki lenyugodott.

Kockáztattam? Igen. Ha más eredményt ad az apasági teszt, borult volna minden, de azt is túl lehet élni. Mindenhonnan fel lehet állni, mindenhonnan vezet út a normális, kiegyensúlyozott élethez, még akkor is, ha egy rakás hibát elkövettünk. Igyekszünk majd jobban csinálni ezután.

Szerintem amúgy próbáld megbeszélni a szeretőddel, hogy egyelőre úgy lenne praktikus, ha mindenki úgy tudná, a férjed az apa, mert ha mégis valóban a férjed az apa, nem lenne szerencsés előre borítani mindent. Aztán majd ha megszületik a baba, csináltok apasági tesztet a szeretőddel. Ha ő, a szerető az apa, akkor elhagyod a férjed, és egy boldog család lesztek a szeretőddel. A férj ugyan kibukik, de legalább viszonylag rendezetten folyik tovább minden, és neked is lesz normális családod, és a férjed is megkapja az esélyt, hogy mással boldog legyen. Ha mégis a férjed az apa, akkor marad minden úgy, ahogy eddig is, és a férjeddel alkotsz családot. Már ha akarsz, mert persze el is válhattok, és lehetsz egyedülálló anya is, az sem tragédia. Ha normális a szeretőd, meg tudod vele beszélni a dolgokat.

2014. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!