Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő terhes, de nem...

Ha egy nő terhes, de nem tudja hogy kié a gyermek, a párjáé vagy a szeretőé akkor mit tud tenni?

Figyelt kérdés
Apasági vizsgálatot csak a szülés után lehet csináltatni, addig boldogan várja a babát a párjával miközben lehet, hogy nem is az övé? Azt nyilván nem mondhatja hogy " drágám képzeld babát várok, de nem biztos hogy te vagy az apja, majd 9 hónap múlva kiderül" Viszont a szerető sem sima szexpartner, pont egy családcentrikus férfi aki köztudottan szeretne gyereket, szóval ha megtudná hogy az övé, igényt tartana rá, és a nővel is komolyabbra fordítaná a kapcsolatot. De hogy lehet kibírni a terhesség idejét, ilyen kétségek közt?
2014. szept. 15. 20:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%

Kamu szöveg, és kamu kérdés.


Egy nő mindig tudja, hogy kié a megfogant gyermeke. Csak az ostoba emberekkel lehet megetetni ezt a szöveget.

2014. szept. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
32%

*Csak az ostoba emberekkel lehet megetetni ezt a szöveget: "hogy nem tudom kié a gyerek".

Meg az ostoba pasikkal.

2014. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
24%

Az meg különösen vérciki, hogy az itt köpködő emberek több mint 3/4 része masszív szerető volt/van és megjátsza a neten az erkölcsös nőt.


Elvtársnők szerintem a legjobbat akkor teszitek, ha a kacsótókba fogjátok a seprűt, és igen elkezdtek a saját házatok tájékán sepregetni, mert megesz benneteket a mocsok.

2014. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a fenebol tudna egy no hogy kie a gyerek ha tobb ferfivel szexel egy honapban.

Egy terhesseg barmikor letrejohet egy honapon belul.

Masik miert is normalis szeretot tartani ?

Miert is lenne normalis nem vedekezni?

Mindket teny eszmeletlen felelotlen nore vall.

Nem lehet egy kapcsolatot lezarni mielott massal agyba bujik valaki?

2014. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
20as kegyetlen dolog egy terhességet úgy végig csináltatni egy férfival, hogy lehet nem is az öve...az oké, hogy mindenből fel lehet állni, meg persze mindenki csinál hibát az életében, de akkor is mar most borítani kell...
2014. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
29%

Igen, kegyetlen dolog, és biztos nagyon rossz érzés lett volna a páromnak, ha a végén az derül ki, hogy mégsem ő az apa. De túltette volna magát rajta, majd kezd új életet mással, szóval véges idejű szenvedést okoztam volna.

De ha mégis ő az apa, és már az elején borítok, akkor meg a gyerekem szívott volna, viszont ő egész életében, hiszen ő már nem tudott volna új szülőkkel új életet kezdeni.

Szóval ha választanom kell a két kockázat között, hogy egy felnőtt férfi szívjon néhány hónapig, vagy egy gyerek egész életében, akkor számomra egyértelmű, melyik kockázatot vállalom. Pláne hogy ha borítok, akkor eleve eldobom a legjobb végkifejlet lehetőségét: hogy boldogan éljünk tovább, a valóban közös gyerekünkkel. És mivel végül ez történt, így számunkra jó döntésnek bizonyult az, ahogyan akkoriban a helyzetet kezeltem.

De hogy megnyugtassak mindenkit: az nem lett volna opció, hogy mással neveltetem fel a gyerekem. Pusztán csak az apasági tesztig tartó bizonytalanságot nem kötöttem a párom orrára.

2014. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a kérdésre már válaszoltam csak az utolsó kommentelőnek reagálnék. Úgy könnyű választani, hogy kinek legyen rossz, ha te egyik opcióban sem szerepelsz.
2014. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
64%

26-os

csak elnyújtottad a bajt, hisz végül csak szétmentetek...eleve sérült kapcsolatba jött a gyerek, hisz így lehetett az ,hogy nem volt egészen biztos az apa kiléte...

eleve nem lesz egy könnyű terhesség...hacsak nem minden vágya a gyerek, függetlenül az apa(k) reakciójától...de plusz azon izgulni, hogyha világra jön kire hasonlít...háááát...már ezért sem...

meg valószínűleg a terhesség a szeretőnek is feltűnik...ő is hallgat majd hónapokig

inkább egy nagy balhé most, mint stressz hónapokig...a legrosszabb lehetőség ha a hivatalos pár a szeretőtől tudja meg, hogy ő is esélyes...

2014. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

A 26-oshoz szólok én is:

Azt mondod, a gyereknek jobb volt így, hogy balhémentesen élte meg a 9 hónapot.

Te miért hiszed, hogy csak azok a dolgok léteznek, amiket látunk és kimondunk? Miért hiszed, hogy 9 hónapig nem balhéban élt az a gyermek??

Az ő szenvedéseit is meghosszabbítottad.

2014. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Apasági vizsgálatot már a terhesség ideje alatt is lehet csináltatni én úgy tudom, csak annak kell utánajárni ez mennyire kockázatos eljárás és mennyire drága?


Kívülállóként picit máshogy látom:

1. Egy gyermeket nem lehet boldogan várni egy boldogtalan kapcsolatban. Márpedig a hűtlenség egyértelműen a boldogtalanság kompenzálása miatt van.

2. Egy férfi nem lehet családcentrikus, ha egy másik férfi feleségét keféli.

3. Ha a szerető megtudja hogy övé a gyerek, akkor akarni fogja és a nővel is komolyabbra fordítja? Ebben a mondatban túl sok volt a "ha". Milyen kapcsolat vagy szerelem az, ahol feltételekhez kötött a dolog? Vagy szeret és akar valakit egy ember, vagy nem. Nem kell ahhoz gyerek.

4. Itt az ideje tiszta vizet önteni a pohárba. El kell mondani a férjnek mindent, megcsinálni az apaságit, annak eredményéről pedig tájékoztatni kell a szeretőt. A következményeket pedig viselni kell.

2014. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!