Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyokés a...

Egy 16 éves lány vagyokés a segítégetekre lenne szükségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés
Anyukám furán viselkedett.Körülbelül mint egy tini.A telóján lógott és nyomogatta.Nem akartam de kénytelen voltam és feltörtem az emailjét.Ott olyan üzeneteket találtam ami igazolta hogy megcsalta aput.Lementettem ezeket.És most nem tudom mi tévő legyek.Megmutassam apának hogy tudja mi is folyik itt valójában vagy ne?Légyszíves segítsetek!Egyedül őrízni egy ilyen titkot...szörnyű.

2014. szept. 13. 16:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

En mar egy elozo valaszban leirtam, hogy vallja be anyucinak, hogy mit latott, tegye meg. De azzel akkor sem ertek egyet, hogy ilyen szinten nem tartja tiszteletben, masok maganugyeit. Ez olyan mintha belepnek a facebookjaba, elolvasnam a naplojat, turkalnek a telefonjaba... Neki sem esne jol, lemernem fogadni. Raadasul tudatosan kutakodott, nem veletlenul jott ra a titokra. Igenis ilyen szempontbol maganak kereste a bajt...

Ha volt olyan bator, hogy ezt megtegye, akkor nem lesz nehez az anyja ele sem allnia es kerdore vonni. Nem kell felteni.

2014. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
55%
Na persze kedves kérdező, te hisztériáznal a legjobban ha anyad feltörte volna a mail-edet és ultimátumot adna neked, hogy mit hogyan csinálj különben majd ő megteszi a szerinte helyes lépéseket. Nem vagy már kislány, a felnőttek életében vannak olyan dolgok, amik bár nem helyesek, de mégis baromi sokszor elő szoktak fordulni. Lehet itt nyomni a bigott dumát, de a tények azt mutatják, hogy rengeteg megcsalas van. A házasságok kétharmada valassal végződik. Ha anyád megcsalta apadat az hiba, az is hiba volt, hogy te beleturkaltal a dolgaiba, főleg úgy, hogy még nem vagy azon a szinten, hogy tudj valamit kezdeni ezzel a helyzettel. Sok véleményt olvashattal, de dönteni neked kell. Én hasonló helyzetben voltam, mint te és nem szóltam semmit, később kiderult, hogy már mindenki tudott róla, úgyhogy jól döntöttem. nem szóltam bele a szüleim magánéletébe és az anyám sem szólt bele az enyémbe soha, tanácsot ad ha kérek és szerintem ez így a legjobb. A férjem szülei folyton beleszóltak mindenbe, nem akarták a kapcsolatunkat, házasságunkat, és ezt rengetegszer el is mondták, én már nem beszélek velük, a férjem, pedig kb. félévente egyszer, megromlott a kapcsolatuk. Akkor most mi a jobb hallgatni, vagy belepofazni valamibe, ami nem a te dolgod? Mellesleg a megcsalas, akármennyire is csak anyádat akarod hibásnak látni egy jól működő házasságban fel sem merül a, mindkét fél tehet róla, hogy ez történt.
2014. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Elöször is anyukáddal beszélj. Kérdezd meg tőlle miért tette amit tett és kérd meg hogy mondja el apukádnak az igazat. Ha nem teszi mondd el te.
2014. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
27%
Fogadd, meg 43-as tanácsát, anyád mindent le fog tagadni, teljesen hülyének leszel beallitva, anyád megutal, talán apád is. Ha lementetted a mail-eket, akkor pedig konkrétan zsarolni fogod anyádat, ha az én lányom lennél soha nem bocsajtanek meg neked. Tényleg jobb lett volna, ha nem itt gyk-n kérdezed meg ezt, túl sok a hülye válasz, olyanok írnak, akiket valószínűleg megcsaltak és emiatt annyira lelki sérültek lettek, hogy nem tudnak reálisan gondolkodni.
2014. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennyire fáj az igazság? Amit csináltál - hogy feltörted édesanyád e-mail fiókját - konkrétan bűncselekmény. Még elvárnád, hogy megdicsérjenek érte, megsimogassák a kis buksidat, hogy "ügyes vagy, kislány, legközelebb a jegyeidet írd át az iskola számítógépében, meg a bolti pénztárgépet is törd fel"...

El tudom képzelni, milyen magas C-n hisztiznél, ha ugyanez fordítva történik, ha édesanyád olvasgatja a te e-mailjeidet, itt vernéd magad, hogy hogy mer beleavatkozni a magánéletedbe.

2014. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Nah ,akik a kérdezõt hibàztatjàk azok is azt hiszik, hogy nem csalta meg õket a férjük....HISZIK! ;)
2014. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Köszönjük, a 2014. év szeptember 13-án, du. 16:25 perckor keltezett önfeljelentésében említett bűncselekmény ügyében ismeretlen tettes ellen elindítottuk a nyomozást és az adatgyűjtést.


Radai Zoltán rendőrzászlós,

ORFK

2015. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!