Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyokés a...

Egy 16 éves lány vagyokés a segítégetekre lenne szükségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés
Anyukám furán viselkedett.Körülbelül mint egy tini.A telóján lógott és nyomogatta.Nem akartam de kénytelen voltam és feltörtem az emailjét.Ott olyan üzeneteket találtam ami igazolta hogy megcsalta aput.Lementettem ezeket.És most nem tudom mi tévő legyek.Megmutassam apának hogy tudja mi is folyik itt valójában vagy ne?Légyszíves segítsetek!Egyedül őrízni egy ilyen titkot...szörnyű.

2014. szept. 13. 16:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
60%
Ne mutasd meg, semmi közöd hozzá. Már így is nagy hibát követtél el, hogy bele néztél anyukád fiókjába.
2014. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Youknowwho ***** válasza:
37%
Mutasd meg neki igen, jobb ha tud róla, egyébként is kiderül előbb-utóbb. De talán jobb ha előbb.
2014. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
46%

Gondolj bele ha Téged csalnának meg és valaki aki véletlen rájön (bizonyíékkal) és eltitkolná előled mit szolnál? Személy szerint én nem örülnék neki

Szerintem megérdemli apád az igazat

2014. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
67%

1. Jobb lett volna nem beleártani magad az ő dolgukba. Te hogy viselnéd, ha anyukád feltörné a fiókod, meg nyomozna utánad?


2. Honnan tudod, hogy apukád nem csinált ugyanilyet előbb, mint anyukád? És te feleslegesen játszod az ítélőbírót.


3. Töröld le az összes lementett emailt, és ne avatkozz bele mások dolgába jobban, mint amennyire TE megengednéd nekik a te életedben.

2014. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%

"Kenytelen voltam". Pisztolyt tartottak a fejedhez?

Magadnak kerested a bajt, bezzeg ha anyad nyulkalna a szemelyes dolgaidba az nem tetszene...

Mondd neki, hogy voltal olyan kis "mindenlebenkanal" , hogy rajottel a titkara. Innentol mar ne nagyon akarj beleszolni a tovabbi tortenesekbe. Elitelem a megcsalast, de ugyan akkor ezt is. Ehhez semmi jogod nem volt.

2014. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
14%
Mondd el apunak. Hidd el jobb ha megmondod neki mint hogy maga jöjjön rà ki tudja mikor. Te döntesz egyèbkènt. De ki fog derülni az tuti
2014. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
25%
szerintem mondd el
2014. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
53%
Apukádnak semmiképp ne mond el! Esetleg beszéld meg Anyukáddal a helyzetet...
2014. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
33%
Én meg elmondanám.
2014. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
65%

Most azt hiszed, hogy mindent tudsz. Persze azt nem, hogy esetleg anyukád miért csalta meg apukádat (ha ugyan tényleg megcsalta). És az is kérdés, hogy apukád tudja-e, esetleg csak szemet huny felette/nem érdekli. Aztán majd sorra derülnek ki a dolgok, amiket - utólag rájössz - soha az életben nem szerettél volna megtudni, jön a feszültség, a veszekedések, családi csatatér, válás, az eddigi életetek teljesen szétesik. Hordozod majd ezt a traumát, ami a te kapcsolataidra is kihat majd.

Szerintem is csak ez hiányozhatott az életedből, végre egy kis adrenalin.

2014. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!