Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyokés a...

Egy 16 éves lány vagyokés a segítégetekre lenne szükségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés
Anyukám furán viselkedett.Körülbelül mint egy tini.A telóján lógott és nyomogatta.Nem akartam de kénytelen voltam és feltörtem az emailjét.Ott olyan üzeneteket találtam ami igazolta hogy megcsalta aput.Lementettem ezeket.És most nem tudom mi tévő legyek.Megmutassam apának hogy tudja mi is folyik itt valójában vagy ne?Légyszíves segítsetek!Egyedül őrízni egy ilyen titkot...szörnyű.

2014. szept. 13. 16:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt: Es en ahelyett, hogy egybol apuhoz rohantam volna(aki amugy baromi feltekeny tipus), kerdore vontam anyumat.

Es tudod mi volt? Egy ferfi zaklatta ot. Nem is tudom mi lett volna, ha maskepp dontok. Talan egy tobb evtizedes hazasagnak vetek veget gyerek fejjel.

2014. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
15%
Remélem mindegyikõtöket megcsalja a férje és majd ugràltok a farkàn, miutàn màs is ugràlt és errõl csak ti nem tudtok... ez ugyanaz a fertõ fordìtva is.... gerinctelen, undorîtò féregség az ilyen, ha anyàm ha nem. Ha van pofàja a férje hàta mögött élvezkedni akkor vàllalja az ocsmànysàgàt is a kis r.banc.
2014. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
8%
Vagyis ezek után is azt mondod, tartsa magában a kételyeit, mérgezze meg a kapcsolatát a szüleivel, akinek ezentúl a szemébe kell hazudnia, mikor lehet az ő anyja is ilyen simán megmagyarázná? Te is milyen sz*rul jártál, hogy nem tartottad magadban..
2014. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
8%
Kár, hogy nem kötelező a nemeket megadni. Bár így is nyilvánvaló. Mindenki magát védi, és persze a gyerek a hibás. Szép volt, köszi!
2014. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
8%
én elmondanám
2014. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy apád nincs tisztában ezzel?


Amúgy nme kell belefolyni, ha téged zavar ez a tudat, akkor esetleg anyukáddal oszd meg.

2014. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
68%
28 Szerintem te beteg vagy, akkor te nyugodtan foglalkozz a szüleid szexuális életével, normális emberek nem szoktak, csak a perverzek, de ha szerinted egy jó családban így szokás akkor nyugodtan, csak ne csodálkozz ha valamelyik szülőd elküld melegebb éghajlatra.
2014. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezt a sok unintelligens "embert" egy rakásra...... Igenis egy gyereknek van ahhoz köze, ha az anyja vagy az apja félredug, mert az Ő CSALÁDJA! És ja, anyámnak is van ahhoz köze, hogy én kivel csinálom, ha az nem a férjem. Tehet megjegyzést, joga van hozzá, és ha olyan szituáció lenne, el is várnám hogy szóljon arról ha tudja, hogy a férjem félre jár. A család és a barátok arra valók, hogy megóvjanak. Úgyhogy az a minimum, hogy szólnak, ha a tudomásukra jut, hogy valaki átbas.sza a fejünket. A kérdésben megírt szituban pedig igenis az lenne a helyes, ha anyukát felvilágosítaná arról a gyerek, hogy tud róla és ultimátumot adna. Sokaknak jó erős gyomruk van, hogy úgy tudnának tenni, mintha mi sem történt volna és simán jópofiznak tovább anyukával és bele tudnak nézni apuka szemébe. Gusztustalanok vagytok.
2014. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Úristen!segítséget vártam tőletek erre rosszabb lett a helyzet.Gyakorlatilagén vagyok a hibás?én azt mondom úgy érzem jól döntöttem hogy megnéztem.Nem tudjátok mennyire szar dolog csalósdni a saját anyátokban amikor ő volt az akiben legjobban bíztam szóval rájöttem hogy a legnagyobb hiba amit ezzel kapcsolatban tettem az az volt hogy segítséget kértem tőletek.végülis a mai világban mit vár az ember?nem azt hogy segítsenek neki ááá...inkább lehülyéznek egy gyereket aki teljesen össze van zavarodva és meg van ijedve(esetleges normális válaszokat azért köszönöm,volt pár jó ötlet:) )
2014. szept. 14. 10:26
 40/47 anonim ***** válasza:
39%

Igen, te is hibás vagy kérdező!! Miért kell más privát szférájában kutakodni?

A dolgok mindig okkal történnek, a félrelépés is két emberen múlik. Amikor itt lesz az ideje, ki fog derülni, lehet, hogy már is sejti édesapád. Ez a kettőjük ügye, ne ártsd bele magad.

Ha nem vagy ilyen gátlástalan, hogy belemászol más e-mailjébe, megmaradt volna az a lehetőséged, hogy beszélj anyukáddal.

Bár most is meg van. Állj elé, és nagy bátran mondd el, hogyan jutottál az információhoz. Itt e lehetőség és a megoldás, csak rajta.

2014. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!