Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyokés a...

Egy 16 éves lány vagyokés a segítégetekre lenne szükségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés
Anyukám furán viselkedett.Körülbelül mint egy tini.A telóján lógott és nyomogatta.Nem akartam de kénytelen voltam és feltörtem az emailjét.Ott olyan üzeneteket találtam ami igazolta hogy megcsalta aput.Lementettem ezeket.És most nem tudom mi tévő legyek.Megmutassam apának hogy tudja mi is folyik itt valójában vagy ne?Légyszíves segítsetek!Egyedül őrízni egy ilyen titkot...szörnyű.

2014. szept. 13. 16:25
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez nagyban függ attól is,hogy milyen viszonban vagy apukáddal. Ha bizalmas viszonyban,akkor csak mondj neki annyit,hogy aggódsz anyudért,mert furán viselkedik. A többi az ő dolga.
2014. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
57%

Őszintén nem értem a válaszolókat, úgy tesztek, mintha a legjobb barátnője hatodunokatestvérének a szülei életébe akarna belekotnyeleskedni. For fuck's sake, hogy ne lenne már köze a saját szülei életéhez?

Egyébként én szerintem semmiképpen se beszélj apáddal. Ülj le anyukáddal első körben, lehet sok más dolog kiderül, és akkor te is tisztábban látsz majd.

2014. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
77%

"Őszintén nem értem a válaszolókat, úgy tesztek, mintha a legjobb barátnője hatodunokatestvérének a szülei életébe akarna belekotnyeleskedni. For fuck's sake, hogy ne lenne már köze a saját szülei életéhez? "


Kedves hozzászóló, szerinted rendben lenne az, ha a te szüleid pont ennyire beleszólnának a te életedbe? Feltörnék a fiókod, nyomoznának utánad? Ha igen, akkor nem szóltam.

2014. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
30%
Én az anyukámmal ülnék le beszélni a dologról, aztán döntse el ő, hogy mit tesz annak tudatában, hogy a család egy tagja már tud a dologról.
2014. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el.
2014. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
73%
Adj esélyt anyukádnak, hogy elmondhassa. Te se szeretnéd, ha helyetted menne valaki rögtön árulkodni.
2014. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy beszéld meg édesanyáddal, de mivel feltörted az e-mail fiókját, ez a lehetőség kiesett. Ne avatkozz bele, aminek ki kell derülni, az úgy is mindig időben kiderül.
2014. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
65%
Bármit is mondanak sokan, más emberek életébe nem kell és nem szabad beleavatkozni. Még ha a szülőkről is van szó. Az ő kettejük kapcsolatát csak ők ketten tudják elrendezni. Harmadik fél csak belekotnyeleskedik. Nem ez lesz az egyetlen titok az életedben, amit magadnak kell megtartanod. Persze, ha szándékosan össze akarod ugrasztani és szét akarod választani a szüleidet, az más, akkor mondd el.
2014. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
10%
Szemébe tudsz nézni ezek után bármelyik szülődnek? Felnőttek, viseljék ők a felelősséget a ballépésért, vagy azért, hogy ebbe hajszolták a másikat. Ne te szenvedj. Neked fog tönkremenni a kapcsolatot velük! Te ismered a szüleidet, te tudod, kivel kellene ezt megbeszélned, de egyiknek sincs joga átvágni a másikat. Az okokat és előzményeket elég, ha ők tudják. Oldják meg egymás között. Az, hogy "ne mondd el, mert ki tudja, mit követett el a másik" hibás hozzáállás. Ha elkövetett valamit, akkor annak ismeretében fogja feldolgozni az információt. Ne tartsd magadban, de azt te döntsd el, melyik félhez fordulsz a problémával.
2014. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
32%

Te jó Lucifer!!!!

Milyen emberek vannak itt? Inkább élnének látszólagossan boldog életet hazugságban mint, hogy tudják az igazat

Igazi birkák..beeee beeee

2014. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!