Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyokés a...

Egy 16 éves lány vagyokés a segítégetekre lenne szükségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés
Anyukám furán viselkedett.Körülbelül mint egy tini.A telóján lógott és nyomogatta.Nem akartam de kénytelen voltam és feltörtem az emailjét.Ott olyan üzeneteket találtam ami igazolta hogy megcsalta aput.Lementettem ezeket.És most nem tudom mi tévő legyek.Megmutassam apának hogy tudja mi is folyik itt valójában vagy ne?Légyszíves segítsetek!Egyedül őrízni egy ilyen titkot...szörnyű.

2014. szept. 13. 16:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
76%

"Nem akartam de kénytelen voltam és feltörtem az emailjét."


Tudod, mi a szörnyű? Hát ez.

Te egy mindent jobban tudni akaró, "hűdenagyontapasztalt majdnemfelnőttvagyok" gyerek vagy. Olyan NINCS, hogy kénytelen voltál feltörni édesanyád e-mail fiókját. Tudod, mi az, amit tettél? Bűncselekmény. Ha már 16 évesen ilyen könnyedén követsz el ilyesmit, mi lesz később? És ne takarózz azzal, hogy kénytelen voltál, mert ez hazugság.

2014. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
77%
Ha szólsz apádnak azzal egy életre tönkreteszed az anyáddal való kapcsolatodat. Kellett ez neked? Na az ilyen dolgok miatt nem kell mindenről tudni és feltörni másnak az e-mail fiókját.
2014. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el. Anyukáddal tönkre menne a kapcsolatod, vagy legalábbis nem lenne már olyan mint régen, és nem tudom, hogy tudnád kezelni, ha esetleg édesapád összepakolna, és elmenne, vagy elválnának azért, mert te anyukád email fiókját feltörted.


Bízzál abban, hogy édesanyád viselkedése apukádnak is feltűnik, és kiborul a bili nélküled is!

2014. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
25%
Én a helyedben először az anyámmal beszélnék, hogy tudok róla, és megmondanám neki, hogy kap 2 hetet arra, hogy apudat beavassa. Ha nem teszi meg, akkor rajtad a sor. Ez így korrekt lenne.
2014. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
77%
24 Szerinted ez korrekt? Eleve nem volt korrekt, hogy megtudta az információkat, utána meg zsarolja meg az anyját? Hát érdekes elképzeléseid vannak a korrektségről. Egy 16 éves kiscsajnak semmi köze nincs a szülei szexuális életéhez. Az apa úgyis rá fog jönni a megcsalásra, ha nem teljesen hülye. Nem lehet tudni a többi körülményt sem, lehet, hogy nyitott házasságban élnek, vagy az apa is csalta a feleségét. Nem kell a kérdezőnek bíróságot játszani, szeégyellje magát, amiért ilyen durván megsértette az anyja magánszféráját.
2014. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
66%

24: szerintem pedig nem korrekt. Semmi köze a szülei szexuális életéhez, kapcsolatához. Ha az én lányom lenne, és így belenyúlna az életembe, tuti, hogy nem lenne nyugta tőlem, mert visszakapná, és én is megnézném a levelezéseit, majd tájékoztatnám az osztálytársát, hogy mi rosszat mondott róla. Most tényleg, ez kell? Azért, mert anyja és apja, mindkettőnek joga van a magánélethez, olyanhoz, amilyet akar, és a kislánynak semmi belekotyognivalója nincs.


Ha tisztességes akar maradni, azonnal törölje le a lementett emaileket, és foglalkozzon a saját dolgaival.

2014. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Mond azt anyudnak, hogy véletlenül láttad meg az emailjét. Kérdezd meg tőle, hogy mi ez?
2014. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
41%
Pf, már mindjárt a gyerek a hibás, mert megtudta, hogy az anyja félredug :D Véletlenül sem a kedves anyuka a "gusztustalan".. És baromi visszataszító az a gondolat, hogy a gyereknek ehhez semmi köze. Már hogyne lenne köze hozzá, amikor egy család?! Sok demagóg idióta...
2014. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
86%
28: akkor ezek szerint a te anyukádnak is van köze a te szexuális életedhez, kivel, mikor, hogyan? Hisz egy család vagytok...
2014. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
81%
Akkor pedig ne sirjon szaja , hogy " jaj mit kezdjek ekkora titokkal". Eleve, ha nem turkal bele a dolgokba, most nem lenne ez. Persze elitelendo az anyuka, de a lanya sem kispalyas. Amugy voltam hasonlo szituacioban, de ez ossze sem hasonlithato ezzel.
2014. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!