Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35évesen te mire jutottatok...

35évesen te mire jutottatok sajat csalad témaban? Nekem belesajduk a szívem hogy masoknak már gimis a gyereke nekem meg nincs

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy 2 terhességem volt. 1. 19 évesen spontán ab. 2. 22 évesen rendes ab. És azóta nincs baba. Akkor az utcára szültem volna. De amai napig bánom azt is hogy 19 évesen nem maradtam a kórházban megtarto injekciokat igénybevenni. Ez egy büntetés hogy nekem nem lehet csaladom?
2014. szept. 10. 11:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%
Én 33 éves vagyok, nem fogok ezen parázni, manapság sokan szülnek 30 felett, nekem alig van olyan barátnőm, akinek lenne gyereke (velem egykorúak). Azt viszont nem értem, hogy a spontán vetélésedet jobban sajnálod, mint azt, amit te akartál. 22 évesen már a gyereket is könnyebb lett volna bevállalni, mint 19 éves tinédzserként.
2014. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
29%
A spontanrol nem tehetsz, de lenne mar neked is egy 13 eves, ha nem olod meg annakidejen.
2014. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
26%

27éves vagyok, 2 gyerekem van, férjem, saját kertes ház, adóság nincs!

érdekes,hogy a vetélés miatt szomorkodsz amiről nem tehetsz (nekem is volt vetélésem) , de az abortuszt nem sajnálod...

2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyára tudta miért nem vállalhatja.ne emészd magad,még össze jöhet ha nem görcsölsz rá.Mások is vetettek el gyereket mégis lett neki.Sok sikert.
2014. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos sok ilyen van, ez egy lehetséges következmény(nem büntetés), de erről most tilos beszélni, mert az "őtestézés", a hajrá szexelés a "divat", minek a hülye család, házasság(csak papír meg hisztis kölök)) mikor olyan jó élvezni a szexet, gátlástalanul.

Örökbefogadás?

2014. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

Vaksik vagytok, vagy csak direkt nem veszitek eszre?

" Az utcara szultem volna". - Ezert akarta az abortuszt. Akkor biztosabb rosszabb helyzete volt mint 19 evesen.

Kerdezo, nem tudom milyen kozegben elsz, de sok 30 feletti nonek nincs meg gyereke sem, nem , hogy mar kozepiskolas .Nem te vagy az egyedulli, szoval nyugi. Tessek orvoshoz menni, es megallapitani a problema forrasat.

2014. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

34 és fél éves vagyok. Van egy 2 éves kislányunk. A férjemmel 15 éve élünk együtt, 9 éve vagyunk házasok.

Nem egészen így terveztük. Több gyereket szerettünk volna és hamarabb, de erre az egyre is 6 évet vártunk. Ennek ellenére azt mondhatom, hogy nagyon boldogok vagyunk és lehet, hogy jobb is így. Több szempontból is a lehető legjobbkor jött a gyerek.

Neked miért nincs? Nem sikerül, vagy nincs párod? Mi a baj?

2014. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
23%
Tehát 19 évesen tele volt pénzzel a kérdező, 22 éves korára viszont elszegényedett.......érdekes. De a lényeg, sok nőnek van abortusza, utána általában teherbe tudnak esni, tehát ez nem büntetés. El kell menni megnézetni, hogy miért nem jön össze és megtenni a szükséges lépéseket, valami oka biztosan van, aztán ha úgy sem megy, akkor lombik program, utána lehet gondolkodni az örökbefogadáson.
2014. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Mindegyiket sajnálom de valahogy én úgy érzem hogy 22 éves koromba is ugyanaz a lélek akart leszületni aki 19 éves koromban.

Meg azért is mert 19 éves koromban jobb helyzetben volt mint 22 ben. Akkor volt apa, kaptam árvaellátást, anyám még nem lopta el a lakást a fejem fölül.

22 évesen szívességi lakó voltam egy olyan pasi lakásában aki azt mondta takaroggyak " se téged se a gyereket nem vállalom"

2014. szept. 10. 12:17
 10/40 anonim ***** válasza:
24%

"" Az utcara szultem volna". - Ezert akarta az abortuszt."


A szex következménye a baba, tulajdonképpen erre találta ki a természet. Nem kellett volna úgy szexelni, ha abból baba fogan, a halál vár rá....


Ki lehet bírni szex nélkül, ha az ember a tükörbe is akar nézni.

2014. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!