Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a párkapcsolatoto...

Mi a helyzet a párkapcsolatotokkal? Honnan indultatok, meddig jutottatok el? Milyen céljaitok vannak még?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet, amiről "beszélni" szeretnétek:) Tegnap ment el a párom egy hétre, és folyamatosan azon agyalok, mennyire imádom.
2013. ápr. 2. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi csak barátokként indultunk (mert mindketten párkapcsolatban éltünk), majd lettünk legjobb barátok, majd miután szakítottunk az exeinkkel szerelmesek, majd összejöttünk, összeköltöztünk, és kicsit több, mint 1 hete összeházasodtunk :) Most éppen a fogadalom "betegségben" részét töltjük, ugyanis jó göthösek/lázasak vagyunk mindketten, egymást pátyolgatjuk :D Az élet szép :)
2013. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
41%
Nincs senkim, soha nem is volt, és mégis boldogan élek. Többre nem vágyok.
2013. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Eddig jól megy a kapcsolatunk, párom idén fog érettségizni, utána meg megy OKJ-s tanfolyamra ha minden igaz. Én már dolgozok, 21 éves leszek hamarosan eddig, minden remekül alakulgat, ha a párom tud majd munkát vállalni, akkor az összeköltözést is tervbe vesszük, a szülei nagyon bírnak engem, támogatják a kapcsolatunkat, én szüleim is teljesen támogatnak minket mindenben, sőt már családtagnak számít a barátnőm, ami jó is mert sokat hozhatom ide, ahányszor csak akarom, és én is ugyanígy mehetek át hozzá. Hosszú távú tervünk is van, a házat akarjuk felújítani, amit még apám vett régebben egy szomszéd faluban, jelenleg csak tárolásra használjuk azt, meg kisebb műhelynek, ha barkácsolunk valami nagyobb dolgot, hogy ne itthon foglaljuk vele a helyet, meg ugye az a ház mindig is jól jött azért is vette apám. Már elvan minden tervezve hogyan állunk neki, szerencsére, nincs vele sok meló, és pénzben sem kell rá túl sokat költeni, de ez még a jövő zenéje lesz, majd 1-2 év múlva lesz aktuális a dolog. és aztán majd család, gyerekek, meg minden de majd csak 4-5 év múlva, ha már anyagilag biztosítva lesz a helyzet és a lakhatási körülmények is már adottak lesznek, mert addig nem akarunk nekiállni.
2013. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Mi onnan indultunk h csak szex lesz.

Nekem is akkor ért véget egy több mint 2 éves kapcsolatom,neki meg egy több 4 éves ...élni akartunk...

Aztán csak találkozgattunk kb 2-3 hónapig.

Csak éjszaka 11től reggeli 3-4 ig tudtunk együtt lenni mert én reggeltől estig dolgoztam(nyári munka).

A csillagos ég alatt beszélgettünk át estéket,bújtunk egymáshoz ja és nem volt szex!!!

Aztán kb 3hónapja 'játszottuk' ezt amikor úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk együtt.

Ennek lassan egy éve.

Boldog vagyok és szabad!mindent megkapok tőle.hagy élni,nincsenek magyarázások hogy ki hova megy meg stb gyerekes butaságok.

Az összeköltözést tervezgetjük és ahogy beszélgettük idővel majd többet is eltudnánk képzelni :)

reméletem válaszoltam a kérdésedre (:

én 21L Ő 23F

2013. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
3 éve távkapcsolatban élek..messziről indultunk és nem volt egyszerű, és habár még mindig tart, bizakodó vagyok, hogy nemsoká költözik hozzám :) amúgy meg épp tegnap ment el tőlem, ez ilyenkor mindig nehéz, még most is :c
2013. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Amennyiben a válaszolók nem 40 fölöttiek, nem érdemes elolvasni a válaszokat. "23 vagyok és csuda boldog". "Már 2 éve tart és nagy a szerelem.."
2013. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Én 27 éves férfi vagyok és eddig volt 3 komoly párkapcsolatom. Nem akarok többet, elegem volt belőle. Úgyis elhagynak a végén, akármennyire is teper az ember.
2013. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

nem vagyok 40 feletti,de nem i írta a kérdező,hogy csak azok válaszolhatnak.

Mi több,mint 3,5 éve vagyunk együtt,2,5 éve együtt élünk,van egy 2 éves fiunk is.Gólyatábori kalandnak indult,nem volt nagy szerelem az elején csak vonzalom,fellángolás,aztán szépen elmélyült a kapcsolat kb 3 hónapja voltunk együtt mikor rájöttem teljesen beleszerettem.Mikor 1 éve voltunk együtt teherbe estem védekezés mellett,pont akkor költöztünk össze.nagyon szeretjük egymást.Céljaink végezni a fősulival,jobb munka,majd talán még 1-2 tesó,é szeretnénk együtt megöregedni. 23L

2013. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
Átfogalmazom: 40 felett, 20 éve házasságban.
2013. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
A milyenk ott kezdodott, hogy en fosulis voltam, osszetort szivvel regisztraltam a chat.hu-ra bufeledni. Ekkor voltam megkozelitoleg 21. Ekozben egy 27 eves srac is regisztralt ugyanarra az oldalra. O csak konnyen szerezheto ejszakara vagyott. Mind a ketten kitalalt nevet hasznaltunk csetes nevnek. Nagynehezen ravett, hogy talalkozzunk. 8 orat randiztunk. De megbeszeltuk, hogy nem akar egyikunk se mely kapcsolatot, egyikunk se akar szerelmes lenni....kinek hazudtunk?:D En befejeztem a sulit (meg 3 ev volt) Aztan eldontottuk, hogy szerencsetprobalunk kulfoldon. Egyszeru almaink voltak. Megelhetes, haz, 2 gyerek, egy kutya az udvarba:D 3. eve voltunk kinn kulfoldon, mikor megszuletett elso gyermekunk. Meg kezdetben eldontottuk, hogy ha lesznek gyerekeink, akkor a csetes neveinket kapjak meg. A lanyunk mar megkapta azt a nevet, most varjuk a kistesot, meg nem tudom, fiu lesz e vagy lany. Ha belefer iden, akkor veszunk hazat, kutyat, egy-ket ev mulva. Szules utan egy evvel visszamegyek dolgozni, uj, jobb munkahelyet keresek, mert ez a mostani nem almaim meloja, de jelenleg nem kaphatok jobbat. Elkezdtem suliba jarni, hogy bizonyitvanyt kapjak, nyelvvizsgat. Legutobbi oran feliratkoztam matekra, mar ez is valami, de jovo tanevtol szeretnek valamit tanulni. Ha meglesz a kisteso, karriert epitek.
2013. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!