Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a párkapcsolatoto...

Mi a helyzet a párkapcsolatotokkal? Honnan indultatok, meddig jutottatok el? Milyen céljaitok vannak még?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet, amiről "beszélni" szeretnétek:) Tegnap ment el a párom egy hétre, és folyamatosan azon agyalok, mennyire imádom.
2013. ápr. 2. 22:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

A miénk ott indult, hogy mindketten haldokló párkapcsolatainkban tengődtünk, mikor összehozott minket egy közös munka. Akkor találkoztam vele először. Nem is közeledtünk egymás felé, ennek ellenére igazából már mindenki tudta, hogy lóg valami a levegőben, csak mi nem. A mai napig, ha visszagondolok, akkor fura ez az egész, mert annyira nem akartuk. Meg se fordult a fejünkben és mégis ez lett.

Aztán szakítottunk az akkori párjainkkal és senki se tudta velem elfeledtetni az exet csak ő. Néha elmentünk sétálni, beszélgettünk, és valahogy egyedül mellette voltam képes megfelekezdni néhány pillanatra az exről.

Végül egymásba szerettünk. :) 1 év után összeköltöztünk és azóta is minden rendben van közöttünk. Már 2 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk halad előre, beszélgetünk már néha eljegyzésről, házasságról, gyerekekről. Na nem mi úgy magunkban, hanem ha társaságban szóba kerül a téma, akkor mindketten egyértelműnek gondoljuk, hogy mi együtt leszünk. :) A családban lesz most egy esküvő, és most a párom pl. mondta, hogy majd a mi esküvőnkön bla, bla.. Szóval azt hiszem jó irányba haladunk. :)


Mindketten egyeteimsták vagyunk egyébként, szóval nem sietünk sehova. :)


Nagyon boldog vagyok, hogy rámtalált..vagy én rá.


22N

2013. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Mi egy véletlen alapján keveredtünk beszélgetésbe egy közösségi oldalon, egy közös ismerősünk bejegyzése alatt, majd privát beszélgetésre váltottunk. Kifejezetten unszimpatikus volt számomra, ismertem már előtte is látásból, tudtam, hogy nagy nőcsábász, stb. Aztán hónapokig leveleztünk anélkül, hogy találkoztunk volna. Megváltozott bennem a róla alkotott kép, már kifejezetten jól elvoltunk, de igazából nem gondoltam, hogy bármi is lehetne köztünk, vonzalmat nem éreztem iránta, nem is erre alapultak a beszélgetéseink, sokat csipkelődtünk egymással, de semmi flört nem volt. Én ekkor még 16 éves voltam, ő 24. Ő a korkülönbség miatt nem gondolt arra, hogy kikezdjen velem. Eltelt 3 hónap amit végig leveleztünk majd elhívott egy kávéra egyszer délután. Találkoztunk, és ugyanolyan kötetlenül beszélgettünk, mint ahogy a levelezések folytak. Nem volt senki zavarban, nem voltak kínos csendek. Kezdett köztünk kialakulni egy nagyon jó, de egyelőre csak baráti kapcsolat. Később egyre többet találkoztunk, mentünk moziba, kávézni, ide-oda, ezzel újabb 2 hónap telt el, és ezután lobbant fel az a bizonyos láng, amire egyikünk sem számított. Megtörtént az első csók, és innen már nem volt visszaút, elsodortak az események. Szóval nagyjából fél év telt el az első beszélgetéstől addig, hogy hivatalosan is egy pár lettünk. Ő bevallotta, hogy azért kedvelt meg ennyire, mert a koromhoz képest sokkal érettebb voltam, ha nem tudta volna, sose jön rá, hogy egy 16 éves lánnyal beszélget. És ezáltal megváltozott benne az a kép is, hogy a korkülönbség miatt nem lehet köztünk semmi. Bemutattam őt a szüleimnek akik az első perctől kezdve imádják őt, egy percig sem problémáztak, hogy 6 évvel idősebb. Ennek már 3 éve. Mindenki óvott tőle, mert mint már írtam is nőcsábász volt, amiről én is tudtam. De miután megismerkedtünk senkivel nem volt együtt, hanyagolta a bulizást, az ivást, szóval azalatt a fél év alatt senkivel nem "kavart" rajtam kívül. Azóta meg főleg nem. Már együtt élünk, neki saját vállalkozása van, én főiskolára járok. Minden tökéletesen alakul. A casanovából figyelmes férfi lett, és minden nappal biztosabb vagyok benne, hogy minket egymásnak szánt az ég.
2013. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

A miénk oviból indult. Majd 15 év kihagyás után egyetemen kezdtem el vele barátkozni, gyakran utaztunk együtt haza, sokat voltunk együtt suli után is, aztán egyre többet voltunk együtt...


Már lassan 4 éve vagyunk együtt. Neki az a célja, hogy engem boldoggá tegyen, nekem meg az, hogy boldoguljak az életben. Ő ha úgy alakulna, akkor életem végéig letartana, nagyon szeretne gyerekeket, családot velem, én inkább a karrierre koncentrálnék. Szóval még meglátjuk mi lesz. Én sajnos nem válogathatok a munkaajánlatok között.

2013. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kedves második, érdekelne hogyan lehetsz boldog egyedül? Úgy értem, honnan szerzed azt az erőt a boldogsághoz, amit általában egy másik ember ad nekünk szeretet és gyengédség formájában? Kicsit sem érzel hiányt, vágyakozást, ha két embert összebújva, stb. látsz?
2013. ápr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen, szuperül halad! :)

Neten ismerkedtünk meg, de ahogy kibeszélgettük, mindig közel éltünk egymáshoz, csak éppen össze nem futottunk.

Onnan indultunk, hogy azonnal belém szeretett és komoly kapcsolatot képzelt el velem. Nekem ez először kicsit fura volt, de nagyon jó érzés. Nekem lassabban megy a felmelegedés. Fél év után összeköltöztünk, és azóta harcolunk az életben egymás oldalán. Sok dolgot átéltünk már együtt a viszonylag rövid, lassan 2.5 év alatt. Volt munkanélküliség, szülői intrika, lakhatási nehézség, nyelvvizsgával való küzdelem, pszichoterápia, nyárimunka-amikor 3 hétig nem találkoztunk. És a többi...

Most ott tartunk, hogy alig várjuk az esküvőnket (még 170 nap), gyűjtünk ezerrel, tervezünk. Célunk még, hogy esküvő után vegyünk egy autót, majd a baba előtt egy évig utazgatunk, nyaralunk, kirándulunk. Végre élni szeretnénk kicsit együtt. Aztán baba, és élni tovább békességben a mi kis családunkban.


24N

2013. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát 18 éves lány vagyok, párom 20, kövezzetek meg, de 2 éve vagyunk együtt és hosszú távra tervezünk. A kérdező nem adott meg kort és követelményt, csupán érdeklődik, miért ne lehetne valakinek normális kapcsolata huszonévesen. Párom szülei is 26 éve házasok, az anyukája 15 volt, amikor megismerkedtek. Anyám meg egyedül van régóta. Szóval érdekes dolog.

Bowlingozás közben ismerkedtünk meg, 1 hónapig csak barátkoztunk, utána egy mozizás keretében kaptam tőle az első csókomat. Azóta vagyunk együtt. Én idén érettségizek, utána szeretnék egyetemre menni, ő altiszti képzőbe szeretne menni, miután letette az OKJs vizsgáját. Nagy lesz a távolság, csak hetente fogunk tudni találkozni, és majd úgyis el fog dőlni, hogy képesek vagyunk-e nagyobb távolság ellenére is együtt maradni.

2013. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
4 éve 17 éves koromban neten kezdtem vele ismerkedni, mivel arra a fősulira járt, ahová én akartam menni. Nekem már akkor tetszett látatlanban, nekem úgy jött le, én annyira nem érdeklem. Ő az a tipikus bulis, menő fiú volt, én meg nagyon kis hebrencs, tapasztalatlan, nem is volt még barátom csak ilyen kis "járások". Szóval akkor nagyon úgy tűnt, hogy nem lesz belőle semmi, de engem meg nem hagyott nyugodni és úgy intéztem, hogy hívjon el valahova. Így elmentünk egy kocsmaszerűségbe és összejöttünk, fel is mentem hozzá már aznap este, de nem történt semmi. 1 hónap után feküdtem le vele. Az elején nem indult komolynak, vagyis nem gondoltam még végig, hogy mi lesz majd x év múlva, de jó volt vele. Ma már el sem tudnám az életem képzelni nélküle, annyira szeretem, annyira összetartozunk. :) Ő már dolgozik, én idén diplomázom. Nyárra tervezzük az eljegyzést. Aztán lakás, esküvő, gyerek szép lassan. :D 21L ő 25F
2013. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy kezdődött, hogy mind ketten komoly párkapcsolatot akartunk volna, előtte volt 1-2 csalódásunk és emiatt megpróbálkoztunk a love.hu-s társkeresővel. Ott ismerkedtünk meg, 3 hónapig levelezgettünk, telefonon beszéltünk majd megbeszéltünk egy talit és rá 1 hétre összejöttünk. Ennek már 3,5 éve :)

Tavaly volt az eljegyzésünk és utánna vettünk egy közös házat. Felújítottuk és nemrég összeköltöztünk.

Jövőre lesz a lagzink. Utánna már szeretnénk babát is. :)

2013. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A miénk nagyon szépen halad,lassan 7éve kezdődött,mindketten 16 évesek voltunk.:)

Egy buliba ismerkedtünk meg,én épp életem első nagy szerelmi csalódásán estem át,az akkori barátom,elhagyott.

Otthon sírtam már jó ideje,amikor jöttek a barátaim,hogy készülődjek,megyünk bulizni,ma bepasizok.

Nagy nehezen elrángattak.

A buliba megláttam Őt a táncparketten,és rögtön megtetszett.Ám hiába próbáltam szemezni vele,csak a haverjaival foglalkozott, sehová nem nézett.

Ekkor a barátnőm megkérdezte tetszik- e valaki.Én megmutattam melyik srác az,de mondtam,hogy inkább hagyom,mert erre se néz,úgy el van foglalva.

Akkor a barátnőm elszaladt,hogy majd ő elintézi nekem,én meg szaladtam utána,hogy megakadályozzam.Persze ő ért oda előbb.Megtorpantam,vártam,közbe majd elsüllyedtem.A srác végre rám nézett,majd intett.Nagy nehezen odamentem hozzá.Erre megcsókolt.Nem tudom hány percig csókolóztunk,

közbe végig azt gondoltam,mekkora egy rámenős b.rommal hozott már megint össze a sors,hogy rögtön ezzel kezdi, és,hogy biztos ez is csak azt akarja,meg miért vagyok ilyen szerencsétlen.

Pár perc után csók után kérdeztem meg,hogy egyb. mi a neve.

Utólag kiderült,első látásra belém szeretett,ahogy ott álltam pirulva,olyan édes voltam

és ráadásul az első csókja volt.Úgy érezte,rögtön meg kell csókolnia,hátha többé nem lesz rá alkalma.

Szóval ennek,lassan 7éve,azóta is csak én vagyok neki,mindenbe én voltam az első,és nagyon szeretjük egymást.:)Hiába próbálkoznak nálunk mások,senki más nem érdekel.

Az én érzéseim lassabban alakultak ki,de nagyon mélyen.

Még csináljuk a fősulit,aztán külföldre szeretnénk menni és majd ott családot alapítani.Mindketten nagy családot szeretnénk.Ja és ami jó,a kapcsolatunk évről évre jobb erősebb lesz,érzem,hogy előre haladunk és nagyon jó hatással vagyunk egymásra.

Tökéletesen kiegészítjük egymást.

Szóval minden jó.

És Nálatok kérdező,hogy alakulnak a dolgok ?:)

2013. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

13-s, ezt kifejtenéd? "Neki az a célja, hogy engem boldoggá tegyen, nekem meg az, hogy boldoguljak az életben."


Szép dolog a szerelem, kár, hogy benneteket elkerült.

2013. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!