Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom kezd...

Mit tegyek ha a párom kezd egy kicsit önzővé válni?

Figyelt kérdés

Szépen alakul, formálódik a kapcsolatunk, most viszont történt egy-két dolog ami kicsit zavar. Lassan egy éve vagyunk együtt, de közös kasszán még csak fél éve. Sokat dolgoztunk a nyáron, hogy legyen elég pénz mindenre és hogy tudjunk félre rakni, ugyanis mind a ketten tanulunk még. Az elején még jó ötletnek tűnt ez a közös kassza dolog, de most már nem annyira tetszik. Párom kitalálta, hogy neki kell egy új tv. Jó oké, felesben megvettük. Azt azért hozzátenném, hogy még nem élünk együtt, a tv-t szinte csak ő használja. Amint megkaptam a pénzt a munkahelyemen, ő azonnal tette bele az otthoni perselybe. Alig maradt nálam 2-3 ezer forint.Ő meg persze 8000 forintos farmert vett, 2 Nike sportcipőt, bőrkabátot és még sorolhatnám. Ha én akartam venni egy ruhát az volt a válasz: minek nekem úgy is rengeteg van. Kezdem azt érezni, hogy én kb a semmiért dolgoztam mert egy cipőt vettem a pénzből, meg jórészt tisztálkodási szereket. Elméletileg azért dolgoztam 12 órákat naponta, hogy elkezdhessem a jogsit. De arra nincs pénz, mert ki kell fizetni párom telefonrészleteit, ami még durván 50 ezer forint. Kezdem azt érezni, hogy a párom önző kezd lenni. Beszéltem már vele párszor erről, de mindig azt mondta, hogy ő nem veszi el tőlem a pénzt, csak ha nálam lenne én elszórnám. Pedig ez nem így van, megtanultam beosztani. Mit tegyek, hogy változtassak egy kicsit a jelenlegi helyzeten?


22/L


2014. szept. 5. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Menj és szedd ki abból a perselyből a pénzed, amíg még van mit...
2014. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, reagálhatnál valamit, érdekel,ezek után mit gondolsz. Remélem rájössz, ezt nem folytathatod így, kihasználnak.
2014. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszüntettem a közös kasszát. Ő is és én is külön-külön bánunk a saját pénzünkkel. Persze ha valami olyan van, ami közös, azt úgy is vesszük meg felesbe. Nem lett belőle semmiféle vita, normálisan megbeszéltük, ráadásul a tv árának a fele visszakerül hozzám.
2014. szept. 8. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!