Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SZégyellem, hogy sok tesóm...

SZégyellem, hogy sok tesóm van, holnap új suli, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általánosban mindig szekáltak azért mert 5 öcsém van. Jó, nem folyamatosan, de ha valamivel "kellett" mndig erre kaptam paraszt megjegyzést. Ha új emberek közé kerülök akkor is mindenki meglepődnek, kérdezgetnek. Ez engem nagyon zavar. Magamtól nem hozom fel, de ha kérdezgetnek nem tagadhatom le. Kicsi parázok a gimikezdéstől. Gondolom első órán be kell mutatkozni.

Nem vagyunk amúgy csórók, kb. megvan mindenem, ezzel is szvattak már, hogy állam pénzén, pedig nem, apám vállalkozó ebből élünk. A másik amire ugrok, hogy anyummal szekálnak, hogy jól néz ki, pedig mennyien kijöttünk belőle stb. Mit csináljak hogy pozitivan álljak ehhez a témához??? 15F



2014. aug. 31. 17:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is 5 testvérem van. Osztálytársaim tudtak, es egyszer sem piszkaltak emiatt. Gimiben mar egy picit komolyabbak. En sem hittem el mikor tesóm mondta korabban, hogy nem fognak piszkalni(általánosban sokat csufoltak). De tenyleg igy volt, voltak osszetuzeseim, de azok is megoldodtak, es szinte mindenkivel jol kijöttem. Szivesen visszamennek...
2014. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%

A gimnázium teljesen más mint az általános iskola. Oda értelmesebb gyerekek mennek. LÉGY BÜSZKE NYUGODTAN A CSALÁDODRA.

Itt már kicikizik a hülyéket a többiek. Tanulj szorgalmasan, légy nyitott és barátkozó viselkedj természetesen.

2014. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 zabmester ***** válasza:
84%

Tojd le. Gondolom a többieknek is megvolt a "gyenge" pontja, amivel szekálták őket, téged pont ezzel, mert ebben térsz el a többségtől, de nyilván a többieknél is megvolt az, hogy mivel lehetett őket piszkálni. A másik, hogy azért piszkáltak ezzel, mert látták, hogy erre ugrasz. Ha nem foglalkozol vele, akkor mindjárt nem is lesz olyan jó poén ez.

Nekem van olyan ismerősöm, akinek 8 testvére van, pont annyi idős voltam, mint te, amikor megismertem, de soha senki nem piszkálta ezzel, ez maximum egy érdekes tény volt, meg mondjuk eltartott egy darabig, mire megjegyeztem a tesói nevét, de sosem szekálta ezzel senki.

2014. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
86%

Legjobb védekezés a támadás. Ha először kérdezik, persze mondd azt, hogy mindig nagy családot akartak a szüleid, szerencsére sikerült, imádjátok egymást, tök jók az ünnepek, tehát a pozitívumait sorold fel, mert akkor az jön le, hogy ez téged nem zavar, hanem élvezed.

Ha azzal jönnek, hogy biztos a segélyért, akkor csak mondd azt nyugodtan, hogy igen, szándékosan állambácsi pénzére hajtottak a szüleim, és ne haragudjon, hogy emiatt az ő szülei ezt nem kaphatják meg. Emiatt biztos magányos. Pont. Ha anyukádat hozzák fel, akkor mondd csak meg, hogy nem kell írigykedni, az ő anyukája is biztos szép belül. Ennyi. Nem vagy bunkó, csak az ő stílusában szóltál vissza. Vita lezárva.

Mondjuk én eléggé szókimondó vagyok, és nem szoktam annyiban hagyni a dolgokat, nem biztos, hogy ezek a tanácsok a legjobbak, de így első olvasásra ezek jutottak eszembe :D

2014. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

Viccelsz?! Hallod tízen vagyunk testvérek :D van egy féltesóm (bátyám), aki apám fia, egy ikerhúgom, két vér szerinti öcsém, anyámnak és a nevelőfateromnak van 2fia és apámnak meg az új feleségének 3fia, meg ugye még én. :D egyáltalán nem szégyellem, nem is értem, hogy te miért teszed. Überkirály, hogy ennyi tesóm van, minden korosztályból.

Legyél büszke, akik meg b*sztatnak ne foglalkozz velük, féltèkenyek és kész :D

2014. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
De amúgy erősen kétlem, hogy gimiben ezzel b*sztatnak majd, majd anyukáddal, arra meg mondhatod, hogy a tied legalább csinos és d*gható, amíg az ő anyjuk.........:D
2014. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment? :)
2014. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Milyen a suli? Hogy érzed magad?
2014. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!