Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SZégyellem, hogy sok tesóm...

SZégyellem, hogy sok tesóm van, holnap új suli, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általánosban mindig szekáltak azért mert 5 öcsém van. Jó, nem folyamatosan, de ha valamivel "kellett" mndig erre kaptam paraszt megjegyzést. Ha új emberek közé kerülök akkor is mindenki meglepődnek, kérdezgetnek. Ez engem nagyon zavar. Magamtól nem hozom fel, de ha kérdezgetnek nem tagadhatom le. Kicsi parázok a gimikezdéstől. Gondolom első órán be kell mutatkozni.

Nem vagyunk amúgy csórók, kb. megvan mindenem, ezzel is szvattak már, hogy állam pénzén, pedig nem, apám vállalkozó ebből élünk. A másik amire ugrok, hogy anyummal szekálnak, hogy jól néz ki, pedig mennyien kijöttünk belőle stb. Mit csináljak hogy pozitivan álljak ehhez a témához??? 15F



2014. aug. 31. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
70%
Gimnáziumban talán vannak olyan értelmesek, hogy nem fikáznak.
2014. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Írígyek. Legyél büszke arra hogy szép anyukád van és hogy családcentrikus családban születtél.
2014. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elvileg az általános iskolás osztályom is jó képességű volt, egy amúgy is jó suliba.. lesznek am régiek is az új suliba, bár velük nincs gond
2014. aug. 31. 17:32
 4/28 A kérdező kommentje:
3as: haha vicces vagy. Egy normális nő amúgy szerintem, sportos, ennyi, szóval nem kell extrákat képzelni
2014. aug. 31. 17:33
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Ne viccelj, tiétek a jövő, bár mindenki megengedhetné, hogy sok gyereket vállaljon, szerintem légy rá büszke, arra, hogy a szüleid vállalkozók és el tudnak tartani benneteket. Emiatt ne szégyelli magad sőt vállald fel, legalább nem fog kihalni a magyar:-) szégyellje magát az aki ilyennel piszkál, és élcelődik.
2014. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Mond azt, hogy: 5 testvérem van, ha baj van jönnek. (ne öcsémet mondj csak testvért)
2014. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy irigyek. Lehet tényleg fura h ennyien vagyunk, de ezt leszámítva nem gáz. Vagyis én csak ezt ismerem
2014. aug. 31. 17:35
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki beszól, amiért sokan vagytok testvérek, akkor mondd meg neki, hogy "hát téged elnézve, nem csodálom ha anyádnak elment a kedve a gyerekvállalástól..."
2014. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
9: ilyet már mondtam xD de nem tart sokáig az sem ha én is paraszt vagyok.. de remélem azért, hogy tényleg az osztályomban pár emberrel volt csak gond.. de a csodálkozásokat sem birom
2014. aug. 31. 17:40
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Pedagógus vagyok ált. suliban, meg emlékszem még a saját élményeimre gimiből... Szerintem ott már nem lesz ennyire gáz a helyzet. A kiskamaszok meg a gyerekek nagyon mocskok tudnak ám lenni. Zsigerből jön nekik a gonoszkodás.

15-16 éves korban ez már minimalizálódik. Amúgy meg ha elég határozottan reagálod le (1 gyerek után is el lehet hízni, anyám ad magára, mit kell ezen csodálkozni, téma lezárva), akkor szerintem azonnal felhagynak vele, ha lennének ilyen indíttatások.

2014. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!