Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem okoz fájdalmat...

Miért nekem okoz fájdalmat mindig?

Figyelt kérdés
Sokadik, sőt rengeteg alkalommal fordul elő, hogy a párom(férfi) megbánt, pedig ő is tudja, hogy én mindent megteszek neki pl.ebéd, vacsora tálcán a szobában mindig stb.De ő, ha iszik, akkor úgy meg tud bántani. Tegnap talált a hűtőben egy 4 napja lejárt dobozos tejet( amit persze én hülye azért vettem, mert mindig iszik tejet, és hogy legyen, csak mostanában elmaradt, ezért is maradt meg), aminek persze semmi baja nincs. "Minek van ez itt a hűtőben, már lejárt a szavatossága."Én:"De te szoktad inni". Ő:" De te vetted, nem. Na hát akkor? Minek van itt?" És ezután fogta magát és ivott belőle, és visszatette a hűtőbe(persze még most is jó,semmi baja a tejnek) És ez csak egy a millió eset közül. Nekem ez fáj. Olyan kis dolgok ezek. akkor miért? A véleményetekre lennék kíváncsi.Köszi
2014. aug. 31. 10:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Barátnőim igazán nincsenek. Persze beszélgetek emberekkel. Egyébként bántani nem bántana soha fizikailag. Ez biztos. Nehéz így. Amiket írtatok... De szeretem... És ha úgy nézzük, anyukám is sok mindent megtesz apukámnak. persze ő nem él vissza vele, hanem segít, már ahogy tud. Én ezt láttam. Bár azt nem tudom, születésem előtt náluk hogy volt. Köszi a válaszokat, amiket kapok folyamatosan :-)
2014. aug. 31. 22:53
 22/22 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz rajta? Nincs rajta mit szeretni! Te nem őt szereted, te rettegsz a magánytól. Nem tudom, hány éves vagy, de új életet kéne kezdened, mert jogod van a boldogsághoz! Ebből semmi jó nem sül ki, ez nem élet, ez vegetálás. És még van egy pár évtizeded, így akarsz meghalni? Mindenkire vár egy pár, meg kell keresni, nem belesavanyodni a vegetálásba, hanem ÉLNI! Ehhez lépni kell!
2014. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!